Rubriky:

Tipsport extraliga

Budějovice jdou do play-off s řezníky v zádech. Kovář bude mít na helmě maso

26. února 2012 09:10 - PRAHA

Hokejové play-off je boj na ostří nože. Vyhecovaní hráči, trenéři, fanoušci. Dalo by se říci, že někdy to je pořádné maso. A toho chtějí využít hráči Českých Budějovic, kteří mají jistotu umístění do šestého místa. Mužstvo z jihu Čech přináší kampaň: To bude maso. „Věříme, že naše příznivce osloví a umocní jejich zážitek z play-off,“ doufá František Joun, generální manažer klubu.

 

www.hokejcb.cz

S maskou celou od masa bude spjat budějovický brankář Jakub Kovář, který má na své přilbě nový vzor. Ta je celá pomalovaná. A vzor je shodný se sloganem. Kovář bude mít na hlavě maso.

"Myslím, že je to velice originální nápad, který přesně vystihuje atmosféru play-off. Hned mě tak napadlo nechat si vyrobit pro play-off speciální masku, která bude mít identickou podobu,“ je spokojený reprezentační gólman. K nápadu Kováře se spontánně připojili také spoluhráči, kteří se na znamení soudržnosti rozhodli, že své helmy doplní speciálním logem.

Aby byla iluze play-off dokonalá, klub se domluvil na spolupráci s Restaurací Masné krámy. „Po celou dobu účasti týmu ve vyřazovacích bojích se příznivci mohou těšit na speciální program a nabídku,“ pověděl Radek Papáček, tiskový mluvčí Jihočechů.

Zvláštní nádech bude mít play-off pro Aleše Kotalíka, který během sezóny oblékl českobudějovický dres po deseti letech strávených v zámoří. „Už při svém návratu jsem říkal, že jsem se vrátil pro to, abychom se společně dostali do play-off a v něm udělali výsledek, na který bude hrdý klub,“ vzkazuje Kotalík.

Co nejdále ve vyřazovacích bojích se bude chtít dostat i budějovický obránce František Ptáček, který ztrácí na rekordní počet zápasů Josefa Řezníčka devět utkání. Řezníček dosáhl na metu 1035 soubojů.

„Minimálně k vyrovnání tohoto rekordu bychom museli postoupit do semifinále, což by pro nás všechny bylo zároveň velkým týmovým úspěchem. A ten bych si strašně moc přál zažít," říká před "masem" kapitán Český Budějovic.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..