Litvínov bez problémů zametl se Vsetínem

VSETÍN

Za disciplinovanější výkon si Litvínov po zásluze odvezl tři body, domácí i nadále pokračují v nepřesvědčivých výkonech.

Vedení se hosté ujali ve 12. minutě, kdy přesilovku využil Martinec. Valaši si sice vypracovali také pár šancí, Mařík však chytal pozorně. Vsetín se trápil i ve druhé části, zato Litvínovští byli bruslařsky o třídu lepší, důsledně dohrávali puky.

Ve 28. minutě Biegla vyšachoval Žemlička a Hübl zvýšil vedení. Totéž provedl i Říha a Havel pohodlně trefil prázdnou branku potřetí, čímž vsetínského gólmana vyhnal na střídačku.

Jenže ani Masný neudržel čisté konto dlouho. Aniž by si sáhl na kotouč, prošla mu za záda Žemličkova střela z bezprostřední blízkosti. Za tohoto stavu se po přestávce Biegl vrátil do klece a domácím se podařilo alespoň korigovat výsledek. Hudcovo doklepnutí a Demelův gól domácí lehce nabudilo, ale drama se už nekonalo.

Jiří Režnar, asistent trenéra Vsetína: "Neproměňujeme šance, a tak se vyhrávat nedá. Ve druhé třetině jsme totálně propadli hlavně kvůli nedisciplinovanosti celého týmu."

Pavel Hynek, asistent trenéra Litvínova: "Po dlouhé době jsme na hřišti soupeře předvedli dobrý výkon. Většinu utkání jsme měli hru pod kontrolou."

Vsetín - Litvínov 2:4 (0:1, 0:3, 2:0)
Branky a nahrávky: 43. Hudec (Jaškin), 56. Demel (Pavliš, Jaškin) - 13. T. Martinec (Trávníček, Kroupa), 28. V. Hübl (Žemlička, Skuhrovec), 32. L. Havel (Říha, Prorok), 35. Žemlička (Kaděra, V. Hübl). Rozhodčí: Jebavý - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:1. Diváci: 2500.
Vsetín: Biegl (32. - 40. Masný) - Jaškin, Frolo, Luža, Jiří Polák, Kuboš, Němec - Hudec, Pavliš, Demel - Selingr, Vak, Stantien - Prokop (38. Chytka), R. Hruška (38. Martin Čech I), Ambruz. Trenéři: Tabara, Režnar.
Litvínov: Mařík - Poživil, Kroupa, Skuhrovec, Klobouček, Martínek, Droppa - Kaděra, V. Hübl, Žemlička - L. Havel, Říha, Prorok - Rolínek, Hreus, Balázs - Trávníček, T. Martinec, Gombár. Trenéři: Výborný, J. Hübl, Hynek.