Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejový Vsetín navštívil exekutor

22. prosince 2003 20:06 - VSETÍN

Vsetínský hokejový stadion Na Lapači v pondělí opět navštívil exekutor. Podle informací sportovního ředitele extraligového klubu Oldřicha Štefla se však nic závažného nestalo a chod valašského týmu není ohrožen. A to i přesto, že klub přišel o rolbu.

 

ČTK/Lukáš Machalínek

Podle Šteflova vyjádření pro ČTK návštěva soudního exekutora souvisela s aktivitami bývalého majitele týmu Romana Zubíka a jeho firmy HC Slovan Vsetín a.s., která nyní sídlí v Hradci Králové a jejím předsedou představenstva je Petr Groll. "Zabavil nám pouze kancelářské vybavení ze dvou místností, mezi kterými nebylo nic, co by mohlo ovlivnit chod klubu," uvedl Štefl.

Ze stadionu však byl kromě kancelářského vybavení, faxů či rotopedů odvezen i stroj na úpravu ledu. "Problém je však v tom, že rolba nepatřila této společnosti. My nyní musíme podat určovací žalobu a poté si ji na vlastní náklady odvést zpět," kroutil hlavou Štefl. Ani tato nepříjemná událost však vsetínský hokej neovlivní. "Máme ještě druhou," řekl sportovní manažer, podle něhož je cena zabaveného majetku přibližně sto až 200.000 korun.

Postupu exekutora se neúspěšně snažil zabránit i vsetínský starosta Jiří Čunek. Jeho argumenty, že postup není správný, protože rolba patří společnosti Vsetínská hokejová, která je majitelem licence pro extraligu, však nezabraly.

Podobná nepříjemnost potkala vsetínský klub již podruhé. V říjnu roku 2000 pracovníci finančního úřadu polepili exekučními nálepkami zařízení kanceláří kvůli nedoplatkům, které vedení týmu dlužilo za sociální a zdravotní pojištění svých zaměstnanců. K následnému zabavení majetku ale nedošlo.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..