Rubriky:

Tipsport extraliga

Krayzel se vrátil po boji s nádorem

13. ledna 2004 12:55 - OSTRAVA

Po více než třech měsících, během kterých bojoval s nádorem varlat, se útočník hokejových Vítkovic Luděk Krayzel v Třinci vrátil do sestavy svého týmu ve velkém stylu. Přihrál na vítězný Turkův gól. "Jsem rád, že to tak dopadlo, ovšem dlouhou pauzu jsem pořádně cítil," přiznal se po utkání.

Připraven na střídačce už byl v pátek při souboji se Vsetínem, jenže to se ještě v duelu neobjevil. "Počítal jsem s tím, ale trenéři byli tehdy jiného názoru," pokrčil rameny hráč, kterého bouřlivě přivítali fanoušci.

V Třinci pak naskočil do hry ve čtvrtém útoku s mladíky, když však hosté v polovině zápasu stáhli sestavu jen na tři pětky, zůstal ve druhém útoku. "Moc mě to potěšilo," usmál se.

Připustil, že sil ještě nemá tolik. "Někdo si myslel, že nastoupím a všechno vytrhnu, ale to prostě nejde. Zatím nejsem tak pevný na bruslích, ale kluci v útoku mi pomohli a jsem rád, že jsme zápas otočili," konstatoval Krayzel, který řekl, že nejtěžší byla první minuta na ledě: "Pak jsem se rozdýchal a už to šlo."

Podle jeho názoru získali hosté na třineckém stadiónu všechny body zcela po zásluze. "Byli jsme až na pár pasáží v derby jasně lepší, měli jsme ivíc šancí a zasloužili jsme si vyhrát. Připadalo mi, jako bychom měli víc síly," všiml si Krayzel, jenž se na návrat mezi spoluhráče moc těšil: "Tři měsíce nicnedělání jsou pro hokejistu strašné. Každý člověk při pobytu v nemocnici změní hodnoty, teď je pro mě nejdůležitější zdraví."

bir, OJ, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..