Třinec vydřel ve Vsetíně remízu v posledních vteřinách

VSETÍN

Tvrdá bitva o důležité body skončila smírem. Třinec pět minut před koncem vyrovnal na 2:2 a díky Melenovskému dokázal 148 vteřin před sirénou reagovat i na třetí branku Valachů.

V permanenci byli zejména oba gólmani, Biegl i třinecký Vojtek předvedli řadu efektních zákroků. Brankář Ocelářů zlikvidoval v samotném závěru i tutovku Stantiena. Třinci v závěrečné třetině pomohlo stáhnutí hry na tři útoky.

Velký tlak si ale hosté komplikovali nedisciplinovaností, Pletka s Králem obdrželi osobní tresty. V prodloužení byl vyloučen vsetínský Demel, ale Třinec se proti obětavě bránící trojici domácích nedokázal prosadit.

Jiří Režnar (Vsetín): "Mužstvo dřelo, bohužel neproměnilo šance a soupeř nás za to potrestal."

Pavel Marek (Třinec): "Jsme za bod venku vděční, protože se nám v poslední době na ledě soupeřů nevedlo."

Vsetín - Třinec 3:3 po prodl. (1:1, 1:0, 1:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Vak (Demel, Jaškin), 33. Frolo (Vak), 57. Dubec (Vak) - 9. Žabka (R. Král Zadina), 55. Jančařík (Melenovský, Janků), 58. Melenovský (Žabka). Rozhodčí: Šindler - Dědek, Chytil. Vyloučení: 6:4, navíc Pletka, Král (oba Třinec) oba 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 3570.
Vsetín: Biegl - Jaškin, Frolo, J. Polák, Kowalczyk, Němec, Vyrůbalík, R. Horák - Dubec, Vak, Demel - R. Hruška, Stantien, Selingr - Hudec, Šebesta, Sochorek. Trenéři: Tabara, Neliba, Režnar.
Třinec: Vojtek - Žabka, Jančařík, Hunkes, Malinský, Všetečka, F. Štefanka - Janků, Melenovský, Pavelek - Zadina, R. Král, Pletka - Kropáč, Hašek, Kucharczyk - Martynek, Bordowski, Polanský. Trenéři: Marek, Mach.