Rubriky:

Tipsport extraliga

Vraťte nám Eden, skandovali fanoušci

5. dubna 2004 20:50 - PRAHA

Pořadatelé pražských finálových zápasů slibovali vyprodanou Sazka Arenu, ale v pondělí se na finálové klání hokejové extraligy přišlo podívat ještě o sedm stovek diváků méně než v neděli - jen něco přes třináct tisíc. V rukách spekulantů tak zřejmě zůstaly takřka dva tisíce neprodaných vstupenek.

 

koláž Sport.cz

Prostředí moderní haly návštěvníky okouzlí, něco takového skutečně nebyli zvyklí vídat, mnoho chuti k fandění ale v nich nevzbudilo. Pravověrní fanoušci se v hale cítili ztraceni stejně jako hokejisté Slavie. Nejvěrnější hlouček domácích příznivců dokonce po gólu Veselého začal nespokojeně skandovat: "Vraťte nám Eden!" a nemínil se podvolit výzvě pořadatelů, aby v ochozech zaujal místa k sezení.

:. ANKETA
Domníváte se, že by se Slavii dařilo v Edenu více? Hlasujte na konci článku.

Většině příchozích však další prohra pražského celku ani příliš nevadila. Spokojeně se bavili u přestávkového programu, mohlo je také těšit, že se zrychlila obsluha u mnoha stánků s občerstvením a poštěstilo se jim vidět ostrý herní test Sazka Areny před mistrovstvím světa, navíc za daleko levnější vstupné než při šampionátu.

kez, bum, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..