Rubriky:

Tipsport extraliga

Slavii během výluky v NHL posílí Pálffy a Stümpel

28. srpna 2004 11:06 - PRAHA

Posily nejzářivějšího lesku získala po dobu předpokládané výluky v NHL pražská Slavia. Dres úřadujících vicemistrů extraligy by měli obléci slovenští reprezentační útočníci Žigmund Pálffy a Jozef Stümpel z Los Angeles. Vedoucí mužstva Petr Březina potvrdil, že oba hokejisté už podepsali s vršovickým klubem smlouvy.

 

ČTK/Michal Krumphanzl

"Platí pochopitelně jen v případě, že se v NHL skutečně nebude hrát. Jakmile začne, odcestují ihned oba do zámoří," vyložil slávistický funkcionář a dodal, že oba již mají v Praze zajištěné bydlení. Kontrakt s pražským celkem už po dobu přestávky v NHL stvrdili rovněž centr Josef Vašíček z Caroliny a obránce Tomáš Klouček z Atlanty.

Zatímco Stümpel už se v zámoří připravuje se slovenskou reprezentací na nadcházející zápasy Světového poháru, Pálffy se trenérovi Jánu Filcovi omluvil z akce s tím, že si potřebuje doléčit zraněné rameno. První trénink se slávisty by měl vyhlášený kanonýr absolvovat 5. nebo 6. září.

Klouček se s mužstvem již měsíc připravuje. Vašíček, který se rovněž zúčastní Světového poháru, se se Stümpelem ke slávistům připojí až po skončení ostře sledované soutěže.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..