Kladno vyhořelo na Čechmánkovi

KLADNO

Vynikající brankář Čechmánek položil v neděli základ k druhému vítězství Vsetína, převyšujícího kladenské hokejisty zejména v koncovce. Středočeši přitom dvě třetiny bavili pohlednou hrou, jenže jediným vyjádřením byla trefa Martina Frolíka.

Michal Frolík i Kysela na Čechmánkovi vyhořeli, bez efektu zůstala i 102 vteřin dlouhá dvojnásobná přesilovka.

Hosté z důsledné obrany vyráželi k brejkům, puky z holí Stantiena a Kováře zastavilo břevno Orctovy branky, při dvojnásobné přesilovce po kiksu Zajíce už však pálil Jaškin neomylně.

V závěrečné části pak domácí Martinem Frolíkem, Hornou ani Kyselou neuspěli, naopak Stantienovu přihrávku zpoza branky proměnil Radivojevič a záhy Pavlišovo vyhrané vhazování zužitkoval Selingr.

Kladno - Vsetín 1:3
Třetiny: 1:0, 0:1, 0:2. Branky a nahrávky: 9. Martin Frolík (Kalla) - 36. Jaškin (Kowalczyk), 51. Radivojevič (Stantien), 57. Selingr (Pavliš). Rozhodčí: Kurmann (Švýc.) - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:8, navíc Vlach (Vsetín) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 4118.
Kladno: Orct - V. Čech, Jelínek, Ševc, T. Kaberle, Zeman, Špelda - M. Hořava, Gardoň, Klimt - Michael Frolík, Patera, Martin Procházka - Kysela, Zajíc, Horna - Michal Havel, Kalla, Martin Frolík. Trenéři: Müller, Tatíček a Evan.
Vsetín: Čechmánek - Jaškin, Frolo, Gřegořek, Kowalczyk, Klesla, Němec - Zadina, Vlach, Brabenec - R. Hruška, Pavliš, Selingr - Radivojevič, Vak, Stantien - Dubec, Kovář, Gengel. Trenéři: Neliba, Tabara a Režnar.