Tipsport extraliga

Vsetín počtvrté v řadě poražen

28. září 2004 21:25 - VSETÍN

Hokejisté Vsetína si v dohrávaném prvním kole hokejové extraligy připsali čtvrtou porážku v řadě, když sice vsadili na důraz, ale Znojmeští odpověděli účinnými kombinacemi.

Tu první už v 10. minutě nádherně zakončil Uram. Ve druhé třetině Valaši přidali a postupně dostávali soupeře pod tlak, jenže blesk z čistého nebe přišel opět po akci prvního znojemského útoku, na jejímž konci byl tentokrát Erat, jenž se podruhé prosadil i ve třetí části a se Vsetínem to vypadalo zle.

Jiskřičku naděle vykřesal šťastným gólem domácí Kowalczyk a znojemský gólman Slávik se pak musel hodně snažit. Přesto Němec vstřelil ještě kontaktní gól. Vsetín v závěru zkusil minutovou power-play. Osm sekund před sirénou ale ujel Rachůnek a podtrhl konečný výsledek zápasu.

Jiří Režnar, asistent trenér Vsetína: "Už potřetí jsme na domácím ledě dotahovali zápas v power-play a nedaří se nám to. Hráči už jsou z toho možná nervózní."

Leoš Zajíc, trenér Znojma: " Podařilo se nám uhlídat střední pásmo a především proměnit šance."

Vsetín - Znojmo 2:4
Branky: 47. Kowalczyk, 57. Němec - 34. a 46. R. Erat, 10. Uram, 60. Rachůnek, hlavní rozhodčí Bolina, vyloučení 5:5, bez využití, 3280 diváků, třetiny 0:1, 0:1, 2:2.