Živě

Brankář Mensator bude pokračovat v Karlových Varech

10. dubna 2012 11:55 - Karlovy Vary

Hokejový brankář Lukáš Mensator bude i nadále působit v extraligových Karlových Varech. Sedmadvacetiletý gólman, který se v roce 2009 podílel na zisku historického mistrovského titulu pro západočeský klub, podepsal s vedením Energie novou tříletou smlouvu.

 

Petr Hloušek, Právo

"Kromě výsledků mi v Karlových Varech opravdu nic nechybí," uvedl Mansator na klubovém webu. Po zisku titulu totiž tým kolem kapitána Václava Skuhravého třikrát bojoval o udržení v nejvyšší soutěži. A ani výkony Mensatora nebyly nejlepší.

Účastník světového šampionátu v roce 2009 přiznal, že uvažoval, že by odešel do zahraničí. "Přece jen jsem tu skončil už osmou sezonu... Ale šlo hlavně o výsledky. Už tři roky hrajeme tak, jak hrajeme, bojíme se o záchranu... Ale nakonec jsem rád, že jsme se s klubem dohodli, a snad i já pomůžu k tomu, aby se výsledky zlepšily. Abychom zase mohli hrát o titul a ne o záchranu," dodal Mensator.

Rodák ze Sokolova působí v Karlových Varech od roku 2004, kdy se vrátil ze zámořské juniorské soutěže.

ČTK

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..