Rubriky:

Tipsport extraliga

FOTO: Mistři, mistři! dunělo celou noc Pardubicemi

20. dubna 2012 07:41 - Pardubice

Hokejistům HC Pardubice nebylo tentokrát dopřáno, aby mistrovský titul slavili před vlastními fanoušky ve vlastní aréně. Přesto Pardubice vítězný šestý finálový zápas prožívaly. Středem dění bylo Pernštýnské náměstí s velkoplošnou obrazovkou.

 

Alexandra Mlejnková, ČTK

Na začátku včerejšího utkání před ní stály asi tři stovky převážně mladých lidí, ale jak skóre přibývalo ve prospěch Pardubic, trousili se po skupinkách z domovů a hospod. V poslední desetiminutovce utkání bylo náměstí zaplněno nejméně třemi tisícovkami nadšeně skandujících a skákajících příznivců pardubického hokeje.

„Mistři, mistři a Hoši děkujeme!" burácelo náměstím dlouho do noci. „Máme třetí titul. Nikdo v Česku  se tím nemůže chlubit, jenom my. Brno bylo vynikající, ale dnes to nezvládli nervově a dostali profesorskou lekci," řekl Právu jeden z fandů.

Oslavy po předání poháru neskončily, naopak nabíraly na obrátkách. Drtivá většina fandů se rozhodla, že stejně jako v roce 2010 počkají na autobus s hráči, který však dorazil až dlouho po půlnoci.

ner, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..