Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisty Chomutova bude s Doležalem trénovat Antonik

2. května 2012 10:23 - Chomutov

Hokejisty Chomutova, nováčka extraligy, bude společně s Jiřím Doležalem trénovat jako asistent Mikuláš Antonik. Vedení Pirátů o tom informovalo na svém oficiálním webu.

 

Radek Petrášek, ČTK

Osmatřicetiletý Antonik naposledy působil v prvoligové Kadani, farmě Chomutova. V letech 2008 až 2010 byl členem trenérského týmu v Karlových Varech, a podílel se tak i na zisku mistrovského titulu před třemi lety.

Chomutov zároveň zveřejnil první informace o podobě týmu pro příští sezonu. V klubu končí obránci Jakub Grof, Jeff Jillson a útočníci Richard Diviš s Janem Heřmanem. O podmínkách nových smluv s klubem jednají David Havíř, Aleš Pavlas, Milan Kraft, Milan Procházka, Petr Jíra, Marek Sikora, Jaroslav Hafenrichter a Lukáš Endál. Nový kontrakt by v nejbližších dnech měl uzavřít David Hruška.

Nový kontrakt už podepsal útočník David Hruška. "V Chomutově se mi líbí a už se těším, až na sebe obléknu pirátský extraligový dres," řekl Hruška, kterému chybí tři vstřelené góly ke vstupu do Klubu ligových střelců deníku Sport.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..