Rubriky:

Tipsport extraliga

Jágr se vrací do sestavy Kladna

28. října 2004 23:21 - PRAHA

Hokejista Jaromír Jágr se po týdenní zdravotní pauze znovu objeví v kladenské sestavě. Krevní výron stehenního svalu i naražený bok jsou takřka vyléčeny, elitní útočník ve čtvrtek absolvoval plné tréninkové zatížení. Kladno bude v pátek v utkání 18. Tipsport extraligy hostit Třinec.

"Pokud se budu cítit takhle dobře i v den zápasu, určitě proti Třinci nastoupím," potvrdil Jágr, jenž by měl nastoupit s Paterou a Procházkou. "Pro nás by bylo moc dobře, kdyby mohl naskočit, ale nemůžeme na něj hledět, že nám sám vyhraje zápas," soudil trenér Zdeněk Müller.

Jágr má před sebou možná poslední čtyři extraligová vystoupení, sílí totiž hlasy, že po reprezentační pauze přece jen podlehne vábení ruské superligy. Kazaň, Omsk, Toljatti i moskevské Dynamo se předhánějí v lukrativních nabídkách. "Možná zůstanu doma, možná ne, vše je zatím otevřené. Hokej je moje práce a já nikomu přece neslíbil, že v Kladně odehraju celou sezónu. Nějak zběsile se ale do Ruska neženu, navíc nevím v jaké formě se teď vrátím na led, přece jen těch několik dní nečinnosti bude asi znát," ličil. Nejen Jágr, ale také brankář Orct se cítí fit.

Třinec z posledních 7 utkání posbíral 15 bodů a už si razí cestu do lepší poloviny tabulky. Na místo v první osmičce mu momentálně schází bod, který si Oceláři chtějí přivézt právě z Kladna. "Snad jsme ze sebe konečně dostali psychickou deku, která na nás ležela po nepodařeném úvodu sezóny. Venku navíc hrajeme s větší lehkostí, takže chceme bodovat, i když Kladno asi bude mít Jágra," řekl trenér Pavel Marek.

Hokejová Tipsport extraliga - 18. kolo
pátek 17.00 h
Zlín (2. - 43 b.) Vsetín (14. - 10 b.)
pátek 17.30 h
Plzeň (9. - 22 b.) Jihlava (13. - 11 b.)
Litvínov (4. - 29 b.) Karlovy Vary (8. -22 b.)
Kladno (6. - 25 b.) Třinec (10. - 21 b.)
pátek 18.00 h
Liberec (5. - 28 b.) Znojmo (12. - 19 b.)
pátek 18.30 h
Sparta (1. - 43 b.) Vítkovice (11. - 19 b.)
pátek 19.00 h
Slavia (3. - 32 b.) Pardubice (7. - 23 b.)

Martin Kézr, Michal Osoba, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..