Rubriky:

Tipsport extraliga

Hattrick Vlasáka, produktivní Třinečtí. Vyberte nej hráče 1. kola hokejové extraligy

15. září 2012 09:09 - Praha

S právě rozběhnuvším se jubilejním dvacátým ročníkem samostatné hokejové Tipsport extraligy pro vás redakce Sport.cz připravila novinku. Po každém kole čtenářům nabídneme desítku hráčů, kteří svými výkony vynikali. Na vás pak bude, abyste vybrali toho nejlepšího. Který z hokejistů vás nejvíce upoutal v 1. kole?

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Dnešní nabídce vévodí třinečtí Oceláři, kteří tvoří rovnou polovinu. Dva zástupce má Plzeň, po jednom Zlín, Liberec a Litvínov.

Peter Hamerlík

Peter Hamerlík

HC Oceláři Třinec

Gólman třineckých Ocelářů byl jednou z hlavních postav svého týmu ve vítězném zápase 4:1 proti Pardubicím. Inkasoval až v poslední třetině za rozhodnutého stavu. Úspěšnost zákroků: 96,77%.

Luboš Horčička

Luboš Horčička

PSG Zlín

V brance dostal přednost před mladším Sedláčkem a Berani toho litovat nemuseli. Zlín porazil Slavii 2:1 a Horčičku překonal jen Jelínek. Úspěšnost zákroků: 96,97%.

Marek Pinc

Marek Pinc

Bílí Tygři Liberec

Chybělo málo a mohl se stát prvním gólmanem v sezóně, který by vychytal nulu. Jenže třicet vteřin před koncem základní hrací doby jej překonal kladenský Patera. V nájezdech však Liberci zajistil bod navíc. Úspěšnost zákroků: 96,88%.

Josef Hrabal

Josef Hrabal

HC Oceláři Třinec

3 (0+3)

Jedna z ústředních postav třineckých Ocelářů v zápase s úřadujícím mistrem z Pardubic. Během první třetiny připravil všechny tři trefy a nakonec se mohl radovat z výhry 4:1.

Lukáš Zíb

Lukáš Zíb

HC Oceláři Třinec

2 (2+0)

Další z beků Třince, který v úvodním kole zářil. Nejprve v deváté minutě otevřel skóre, o šest minut později přidal druhý gól.

Radek Bonk

Radek Bonk

HC Oceláři Třinec

3 (1+2)

Kapitán šel svému týmu příkladem. V první třetině nahrál na dvě branky, v té prostřední se prosadil sám.

Viktor Hübl

Viktor Hübl

HC VERVA Litvínov

3 (0+3)

Jediný hráč, který se do našeho výběru procpal, přestože jeho celek nezískal ani bod. Litvínov Plzni podlehl 4:6, Hübl však připravil tři branky Chemiků. O jeho dobrém výkonu svědčí, že v hodnocení účasti na ledě má bilanci +2.

Jan Kovář

Jan Kovář

HC Škoda Plzeň

3 (0+3)

Jeden ze dvou hráčů Plzně v našem výběru. Bratr českobudějovického gólmana Jakuba posbíral tři asistence.

Martin Růžička

Martin Růžička

HC Oceláři Třinec

3 (1+2)

Do Třince se vrátil po nepříliš povedeném ročním angažmá v KHL. Potvrdil ale, že bude posilou. Bilance gólu a dvou asistencí mluví za vše.

Tomáš Vlasák

Tomáš Vlasák

HC Škoda Plzeň

4 (3+1)

Ten nejlepší výkon na závěr. Ostřílený plzeňský forvard se trefil v každé třetině utkání s Litvínovem a jako první v letošní sezóně zaznamenal hattrick. Navíc zaznamenal jednu asistenci.

škv, Sport.cz

Který hráč byl hvězdou 1. kola hokejové Tipsport extraligy?

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..