Tipsport extraliga

19. září 2012 11:43

S nastupujícím podzimem přichází novinky v textových on-line reportážích na Sport.cz. Klíčové momenty utkání nově doplní originální předmluvené hlášky legendárních komentátorů a vyhlášených expertů. Fotbalové přenosy okoření hlas Jaromíra Bosáka, hokejovými zápasy vás pak provede další expert České televize Martin Hosták. Třešničkou na dortu jsou pak hlášky proslulého Karola Poláka.

Sport.cz

Něco takového na českém internetu dosud nebylo. Premiéru on-line reportáží s hlasovým doprovodem jsme se rozhodli zařadit v právě probíhajícím týdnu, který je nabitý zajímavými sportovními událostmi.

Hokejová extraliga dostává o poznání větší šťávu díky účasti hvězd z NHL v čele s Jaromírem Jágrem v dresu Kladna, které se dnes od 18 hodin utká v pražské O2 areně se Slavií. Startují základní skupiny Ligy mistrů a od 20:45 si budete moci vychutnat hláškami opepřené zápasy Chelsea - Juventus a Barcelona - Spartak Moskva. Od 18 hodin navíc pokračuje jedním zápasem 7. kola mezi Slavií a Teplicemi Gambrinus liga a zítra vstoupí do základní fáze Evropské ligy fotbalisté pražské Sparty a Plzně.

Vychutnejte si všechny tyto události u monitorů svých počítačů se Sport.cz a bavte se hláškami oblíbených komentátorů. Hlas populárních osobností zazní při důležitých momentech utkání jako jsou začátek a konec zápasu, poločasu či třetiny, při vstřeleném gólu, penaltě apod.

Jak na to?

V záhlaví on-line reportáže klikněte na Nastavit zvuk. Zatímco ve starší verzi bylo možné vybrat pouze zvuk při gólu, nyní si můžete zvolit, která z osobností utkání doprovodí svým hlasem. Navíc si podle fanouškovských preferencí můžete vybrat, kterému týmu (domácím nebo hostům) bude komentátor „nadržovat". Nezapomeňte výběr uložit stiskem tlačítka Potvrdit.