ANKETA: Legendární Jágr, produktivní Kraft, nebo někdo jiný? Vyberte hvězdu 3. kola extraligy!

Stejně jako v předchozích dvou kolech, i nyní vám nabízíme možnost hlasovat o hvězdě kola třetího. Hned šest zástupců tvoří aktéři duelu Chomutova s pražskou Spartou, dva vysílá Kladno, po jednom pak České Budějovice a Zlín. Vyberte hráče, který vaši pozornost upoutal v pátek nejvíce!

Jaromír Jágr v kladenském dresu v duelu proti Vítkovicím

Jan Chábera
Rytíři Kladno
Jednatřiceti úspěšnými zákroky podpořil první kladenskou výhru v sezóně, nestačil jen na střelu vítkovického Romana z konce druhé třetiny. Úspěšnost zákroků: 96,88 %.
Lukáš Pulpán
Piráti Chomutov
Jediný obránce v našem výběru, avšak jeho bodovou bilanci mu může závidět většina útočníků. Chomutovský bek asistoval proti Spartě u tří branek.
Jaroslav Hlinka
Sparta Praha
Sparta sice na ledě Chomutova padla 5:7, vyhlášený hračička však přesto byl vidět. Nahrál na tři góly, v bilanci účasti na ledě má +2, což je při prohře skvělá bilance.
David Hruška
Na zápas se Spartou dlouho nezapomene. Připsal si asistenci a dva góly, jež jej vynesly do Klubu hokejových kanonýrů. Ten sdružuje hráče, kteří v české nejvyšší soutěži a reprezentaci dosáhli mety 250 branek.
Jaromír Jágr
Hokejová legenda znovu válela! Proti Vítkovicím sám vstřelil úvodní kladenský gól, další pak ještě připravil. Jeho bilance mohla být ještě lepší, kvůli problémům s přitahovačem na noze se ale od druhé třetiny neobjevoval na ledě tak často.
Pavel Kašpařík
HC MOUNTFIELD
Zkušený českobudějovický útočník jako první překonal libereckou posilu z NHL Ondřeje Pavelce, na výhře 4:1 se podílel ještě jednou asistencí.
Milan Kraft
Nejproduktivnější hráč třetího kola. Byl to on, kdo řídil chomutovskou přestřelku se Spartou. Jeden gól vsítil sám, další tři pak vymyslel pro své spoluhráče.
Dominik Pacovský
Sparťanský útočník zaznamenal proti Chomutovu bod v každé třetině. Nejprve otevřel skóre, v těch dalších u branek asistoval. Přesto Pražané nakonec nebrali ani bod.
Petr Tenkrát
Další sparťan v našem výběru. Ve druhé třetině snižoval na rozdíl jediné branky, ve třetí části dokonce završil třígólovou stíhací jízdu Pražanů trefou na 5:5. I tak bral nakonec všechny tři body Chomutov.
Ondřej Veselý
PSG Zlín
Strůjce zlínského vítězství nad Karlovými Vary. Byl u tří branek ze čtyř, triumf 4:2 zrežíroval dvěma přesnými zásahy a jednou asistencí.
Který hráč byl hvězdou 3. kola hokejové Tipsport extraligy?