Tipsport extraliga

ANKETA: Legendární Jágr, produktivní Kraft, nebo někdo jiný? Vyberte hvězdu 3. kola extraligy!

22. září 2012 13:04 - Praha

Stejně jako v předchozích dvou kolech, i nyní vám nabízíme možnost hlasovat o hvězdě kola třetího. Hned šest zástupců tvoří aktéři duelu Chomutova s pražskou Spartou, dva vysílá Kladno, po jednom pak České Budějovice a Zlín. Vyberte hráče, který vaši pozornost upoutal v pátek nejvíce!

Vít Šimánek, ČTK

Jan Chábera

Jan Chábera

Rytíři Kladno

Jednatřiceti úspěšnými zákroky podpořil první kladenskou výhru v sezóně, nestačil jen na střelu vítkovického Romana z konce druhé třetiny. Úspěšnost zákroků: 96,88 %.

Lukáš Pulpán

Piráti Chomutov

3 (0+3)

Jediný obránce v našem výběru, avšak jeho bodovou bilanci mu může závidět většina útočníků. Chomutovský bek asistoval proti Spartě u tří branek.

Jaroslav Hlinka

Sparta Praha

3 (0+3)

Sparta sice na ledě Chomutova padla 5:7, vyhlášený hračička však přesto byl vidět. Nahrál na tři góly, v bilanci účasti na ledě má +2, což je při prohře skvělá bilance.

David Hruška

3 (2+1)

Na zápas se Spartou dlouho nezapomene. Připsal si asistenci a dva góly, jež jej vynesly do Klubu hokejových kanonýrů. Ten sdružuje hráče, kteří v české nejvyšší soutěži a reprezentaci dosáhli mety 250 branek.

Jaromír Jágr

2 (1+1)

Hokejová legenda znovu válela! Proti Vítkovicím sám vstřelil úvodní kladenský gól, další pak ještě připravil. Jeho bilance mohla být ještě lepší, kvůli problémům s přitahovačem na noze se ale od druhé třetiny neobjevoval na ledě tak často.

Pavel Kašpařík

HC MOUNTFIELD

2 (1+1)

Zkušený českobudějovický útočník jako první překonal libereckou posilu z NHL Ondřeje Pavelce, na výhře 4:1 se podílel ještě jednou asistencí.

Milan Kraft

Milan Kraft

4 (1+3)

Nejproduktivnější hráč třetího kola. Byl to on, kdo řídil chomutovskou přestřelku se Spartou. Jeden gól vsítil sám, další tři pak vymyslel pro své spoluhráče.

Dominik Pacovský

3 (1+2)

Sparťanský útočník zaznamenal proti Chomutovu bod v každé třetině. Nejprve otevřel skóre, v těch dalších u branek asistoval. Přesto Pražané nakonec nebrali ani bod.

Petr Tenkrát

2 (2+0)

Další sparťan v našem výběru. Ve druhé třetině snižoval na rozdíl jediné branky, ve třetí části dokonce završil třígólovou stíhací jízdu Pražanů trefou na 5:5. I tak bral nakonec všechny tři body Chomutov.

Ondřej Veselý

PSG Zlín

3 (2+1)

Strůjce zlínského vítězství nad Karlovými Vary. Byl u tří branek ze čtyř, triumf 4:2 zrežíroval dvěma přesnými zásahy a jednou asistencí.