Rubriky:

Tipsport extraliga

GÓL TÝDNE: Kladenské parády či Šimánek proti všem. Vyberte z videí tu nejkrásnější branku

25. září 2012 08:03 - Praha
(Aktualizováno: 25. září 2012 09:44)

Podruhé v právě probíhající sezóně vám hokejová redakce Sport.cz nabízí možnost hlasovat o nejkrásnější trefu, která byla v uplynulém týdnu k vidění na českých extraligových stadiónech. Hned ve třech z osmi případů se představuje elitní kladenská formace, dvakrát pak plzeňský kapitán Martin Straka. Který gól vás zaujal nejvíce? Hlasujte v anketě na konci článku.

Jaroslav Kalla

1. Jaroslav Kalla

Slavia Praha

Roman Červenka překvapil při předehrávce 10. kola kladenskou obranu, když místo očekávané střely našel u levé tyčky zcela volného Jaroslava Kallu. Sešívaným zajistila tato trefa výhru 3:2.

Jiří Tlustý

2. Jiří Tlustý

Rytíři Kladno

Spolupráce kladenských útočníků Plekance s Tlustým poprvé. Prvně jmenovaný se dvěma efektivními stahovačkami zbavil dvou bránících vítkovických hráčů a Tlustý pak překonal gólmana Málka.

Milan Kraft

3. Milan Kraft

Piráti Chomutov

Chomutovský kapitán přispěl ke gólovým hodům 7:5 proti Spartě čtyřmi body. Jeho trefa na 3:1, když si objel branku a bekhendem zasunul puk za Schwarzova záda, byla výstavní.

Petr Ton

4. Petr Ton

Sparta Praha

V témže zápase se o oku lahodící gól postarali i Pražané. Petr Ton skryl svůj nápřah za obránce, aby pak vymetl pavučinky Řehořovy svatyně.

Martin Straka

5. Martin Straka

Škoda Plzeň

Pohledná kombinace plzeňské přesilovkové formace, na jejímž konci byl kapitán Škodovky, jen korigovala domácí prohru s Pardubicemi.

Tomáš Plekanec

6. Tomáš Plekanec

Rytíři Kladno

První ze dvou lahůdek Tomáše Plekance proti Spartě. Po převzetí přihrávky od kapitána Patery zleva obkroužil Schwarzovu branku a z druhé strany pak zasunul puk do prázdné.

Jiří Tlustý

7. Jiří Tlustý

A ještě jednou spolupráce elitního kladenského útoku. Jaromír se podél levého mantinelu zbavuje dvou sparťanů a nachází Tomáše Plekance. Ten naznačuje střelu, místo ní ale předává puk Jiřímu Tlustému, který v klidu skóruje.

Martin Straka

8. Martin Straka

Škoda Plzeň

Martin Straka podruhé. Hlavní podíl na kontaktní trefě plzeňského kapitána proti Karlovým Varům na 1:2 má však kvůli nezištné přihrávce Jan Kovář.

Jiří Šimánek

9. Jiří Šimánek

HC MOUNTFIELD

Českobudějovický útočník položil prvním gólem základy k výhře 3:2 v Pardubicích. Při rychlém protiútoku se nejprve prudkým zabrzděním zbavil dvou protihráčů, další dva a gólmana Salfického pak oklamal pohlednou kličkou.

škv, Sport.cz

Který gól byl tím nejhezčím během uplynulého týdne hokejové extraligy?

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..