ANKETA: Čtyřbodoví Jágr s Plekancem, či chomutovský novic? Vyberte hvězdu 5. kola extraligy

I po pátém kole hokejové Tipsport extraligy vám nabízíme možnost hlasovat o hvězdě, která zazářila nejvíce. V desetičlenném výběru má nejpočetnější zastoupení Kladno, které nabízí tři zástupce, nechybí však ani brankářský nováček, který takřka celý zápas deptal střelce Třince. Kterému hráči dáte svůj hlas?

Tradiční gól v podání kladenského Tomáše Plekance! Po objetí branky zasouvá kotouč do odkryté klece.

Peter Hamerlík
Oceláři Třinec
Teprve jako druhý brankář v letošním ročníku extraligy vychytal čisté konto. Třinecký brankář zlikvidoval všech 33 střel chomutovských Pirátů a velkou měrou přispěl k výhře 2:0.
Matúš Kostúr
Piráti Chomutov
Ačkoliv k vítězství Piráty proti Třinci nedotáhl, na svou premiéru v české extralize nezapomene. Dvaatřicetiletá posila ze slovenské Banské Bystrice si připsala úctyhodných 52 úspěšných zákroků a nestačila jen na Růžičkovo zakončení z 56. minuty. Úspěšnost zákroků: 98,11 %.
Ladislav Šmíd
Bílí Tygři Liberec
Ještě necelých třináct minut před koncem třetí třetiny prohrávali Bílí Tygři v Plzni 0:3, nakonec brali alespoň bod. Ke smazání náskoku zavelel trefou na 1:3 právě obránce patřící Edmontonu.
Marek Židlický
Rytíři Kladno
Kladenský zadák se dvěma asistencemi podílel na výhře Rytířů nad Pardubicemi 6:3. Ve druhé třetině nejprve připravil vítězný gól Tlustého, v téže části pak rovněž asistoval u trefy Plekance.
Milan Gulaš
Škoda Plzeň
Plzeňský útočník zvyšoval na 2:0 a záhy rovněž na 3:0, Škodovka ale nakonec proti Liberci o náskok přišla a nakonec se musela spokojit s výhrou po nájezdech.
Antonín Honejsek
PSG Zlín
Zlínu vystřelil parádní akcí v prodloužení výhru 4:3 nad brněnskou Kometou. Dvacetiletý talent českého hokeje si navíc jednu branku připsal i v základní hrací době, když srovnával na 2:2.
Jaromír Jágr
Spolu s kolegou z formace Plekancem nejproduktivnější hráč kola. Proti Pardubicím sbíral body v každé třetině, a přestože se podle svých slov necítil moc dobře, zaznamenal gól a tři asistence. V kanadském bodování mu patří už šestá příčka.
Tomáš Plekanec
Jeho spolupráce s Jágrem a Tlustým funguje na jedničku. Pardubice vyřídil hattrickem a asistencí navíc. A znovu upoutal pozornost dvěma krásnými trefami po objetí branky. S šesti brankami a pěti přesnými nahrávkami se stal novým lídrem kanadského bodování.
Radovan Somík
ČSOB Pojišťovna Pardubice
Slovenský útočník se proti Kladnu snažil, vstřelil dva góly, na body to ale Pardubicím nestačilo.
Tomáš Svoboda
Kometa Brno
Ze sestavy Brňanů na zimním stadiónu Luďka Čajky ve Zlíně byl vidět nejvíce. První dvě branky vstřelil sám, tu třetí připravil svému jmenovci Jakubovi. I jeho zásluhou tak Kometa jako jediná v soutěži bodovala v každém z pěti odehraných zápasů.
Který hráč byl hvězdou 5. kola hokejové Tipsport extraligy?