Tipsport extraliga

Zraněný Nosek se svíjel na ledě, sudí ale hru ne a ne přerušit. Chomutov to potrestal gólem

8. října 2012 08:40 - Chomutov

Zápas jako na houpačce viděli diváci v Chomutově, kde nováček hokejové Tipsport extraligy přivítal v rámci 10. kola Karlovy Vary. Hostující Energie hned dvakrát vedla o dvě branky, nakonec ale vyválčila jen bod. Piráti totiž v závěru základní hrací doby skóre srovnali a v prodloužení pak zásluhou Frolíkovy trefy rozhodli.

Nejdiskutovanější moment utkání přišel v 35. minutě za stavu 3:1 pro Karlovy Vary. Hostující obránce David Nosek po souboji s chomutovským kapitánem Milanem Kraftem narazil na mantinel a s bolestivou grimasou se svíjel na ledě. Rozhodčí Turčan s Wagnerem však hru nepřerušili a obránce Martin Lučka vzápětí snížil na 2:3.

Chomutovští dokázali v zápase dvakrát smazat dvoubrankové manko a nakonec si připsali dva body za výhru 5:4 po prodloužení.