ANKETA: Třígólový Šimánek, stálice Růžička, či některý z gólmanů? Vyberte hvězdu 11. kola extraligy

Hned trojice gólmanů, z nichž dva vychytali čisté konto, se objevují v naší tradiční anketě o hvězdu kola hokejové Tipsport extraligy. Chybět pochopitelně nemůže českobudějovický Jiří Šimánek, autor hattricku, nebo třinecká stálice Martin Růžička. Který z hráčů vás svým výkonem v 11. kole upoutal nejvíce? Hlasujte v anketě na konci článku!

Zlínský brankář Luboš Horčička inkasuje druhý gól z hole útočníka Budějovic Jiřího Šimánka.

Pavel Kantor
HC MOUNTFIELD
Jednadvacetiletý gólman podpořil výhru Českých Budějovic 4:0 na ledě Zlína šestadvaceti úspěšnými zákroky a vychytal první čisté konto v sezóně.
Miroslav Kopřiva
HC Slavia Praha
Slavia vyhrála potřetí v řadě, Chomutov rozstřílela 4:0, na čemž má velký podíl právě její gólman. Zastavil všech 22 střeleckých pokusů nováčka soutěže a má první nulu v sezóně.
Peter Hamerlík
HC Oceláři Třinec
Třinecká jistota v první čtvrtině základní části. Na ledě Litvínova inkasoval jen jednou, 42 střel pochytal a i jeho zásluhou Oceláři zvítězili 4:1. Úspěšnost zákroků: 97, 67%.
Jan Švrček
HC Kometa Brno
Kometa sice na ledě Pardubic padla 3:5, její obránce ale sehrál vynikající zápas. Asistoval u všech branek svého týmu, na ledě naopak nebyl při žádném z inkasovaných gólů.
Kristopher Beech
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Celých deset zápasů čekala kanadská posila Pardubic na gól, v tom jedenáctém proti Kometě Brno se prosadila hned dvakrát.
Michal Bulíř
Bílí Tygři Liberec
Jednadvacetiletý forvard Liberce vstřelil první gól svého týmu v Karlových Varech, ve třetí třetině připravil trefu pro kapitána Nedvěda a na výhře 3:1 tak má lví podíl.
Aleš Kotalík
Během prvních deseti zápasů posbíral pouhé čtyři body, v pátek proti Zlínu svou dosavadní bilanci takřka vyrovnal, když vítězství 4:0 podpořil brankou a dvěma asistencemi.
Martin Růžička
Na jeho schopnosti se Třinec může spolehnout kdykoliv. Na výhře 4:1 v Litvínově se podílel gólem a dvěma přihrávkami a po jedenácti kolech je s dvaadvaceti kanadskými body na čele tabulky produktivity.
Jiří Šimánek
Byl to on, kdo se největší měrou podílel na ukončení českobudějovické série pět porážek v řadě. Ve Zlíně zlomil dvěma trefami v polovině utkání bezbrankové skóre, v poslední minutě nakonec dosáhl na hattrick.
Hynek Zohorna
Jeho útok s Hruškou a Svobodou jako jediný z brněnských při prohře 3:5 na ledě Pardubic nezklamal. Zohorna si připsal gól a přesnou nahrávku, v bilanci plus/minus má +3.
Který hráč byl hvězdou 11. kola hokejové Tipsport extraligy?