Rubriky:

Tipsport extraliga

Jágrmánie pokračuje - Vítkovice už prodávají vstupenky na prosincový zápas s Kladnem

15. října 2012 22:17 - Ostrava

Přestože hokejisté Vítkovic sehrají domácí extraligové utkání s Kladnem až 7. prosince, ostravský klub už v pondělí zahájil předprodej vstupenek. Vysvětlil to enormním zájem fanoušků, kteří se chtějí podívat na hvězdného Jaromíra Jágra i další kladenské opory.

 

Vít Šimánek, ČTK

Lístky na souboj Vítkovic s týmem Jaromíra Jágra, kolem kterého v barvách kladenských Rytířů působí i další hráči z NHL, se dostaly na pulty už sedm týdnů před sehráním zápasu. A v první den předprodeje fanoušci skoupili přibližně 2500 vstupenek.

"Do předprodeje jsme pro tuto chvíli uvolnili pět tisíc vstupenek. Tento počet je dán zčásti počtem permanentkářů a také určitou rezervou pro následný prodej. Po prvním dnu předprodeje zůstává na pokladně ze zmíněných pěti tisíc vstupenek ještě více než polovina," uvedla v tiskové zprávě ekonomka klubu Lenka Lazárová.

Jágrovo Kladno táhne a vyprodává extraligové arény. Například zápas s Brnem, který se bude hrát příští úterý, fanoušci v první den prodeje vstupenek vyprodali během osmi hodin.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..