ANKETA: Večer čtyřbodových! Famózní Jágr, či třinecké trio? Vyberte hvězdu 17. kola extraligy

Hned čtveřice hokejistů posbírala v 17. kole Tipsport extraligy čtyři kanadské body. Kladenský Jaromír Jágr sestřelil hattrickem a asistencí Spartu, třinečtí Bonk se Zagrapanem si proti Vítkovicím připsali dva góly a stejný počet asistencí, jejich spoluhráč Martin Růžička zase vstřelil branku a další tři připravil. Který z hráčů zazářil v nedělním kole nejvíc? Hlasujte v anketě na konci článku!

Jaromír Jágr v kladenském dresu

Luboš Horčička
PSG Zlín
Brankář Zlína byl oporou svého týmu na ledě Litvínova, kde se třiceti zákroky podílel na výhře 4:1. Úspěšnost zásahů: 96,77%.
Jan Chábera
Rytíři Kladno
Kladenský gólman zlikvidoval ve vítězném zápase se Spartou šestadvacet střel, nestačil pouze na pokus Pacovského. Úspěšnost zákroků: 96,30%.
Radek Bonk
HC Oceláři Třinec
Jeden ze tří třineckých zástupců v našem výběru. Kapitán Ocelářů na první dvě branky svého týmu nahrál, poslední dvě vstřelil sám. Třinec zdolal Vítkovice 5:2.
Tomáš Divíšek
HC Kometa Brno
Dal hattrick, Kometě to ale nestačilo ani na zisk jediného bodu. Slavia vyhrála 4:3 a jako první celek v sezóně dobyla brněnskou Kajot Arenu.
Jaromír Jágr
Ústřední postava Kladna v souboji se Spartou. Čtyřicetiletý útočník zničil Holešovické třemi góly a jednou asistencí. Potřetí v dějinách české respektive československé extralize si Jágr připsal hattrick.
David Krejčí
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Jeden z mála pardubických hráčů, který v Českých Budějovicích nezklamal. Jeho dva góly ale prohru Východočechů 2:5 neodvrátily.
Tomáš Mertl
HC MOUNTFIELD
Do zápasu s Pardubicemi českobudějovický útočník na první branku v sezóně čekal, v neděli si připsal hned dvě.
Milan Michálek
Další dvougólový střelec Mountfieldu. Posila ze zámořské Ottawy nejprve v páté minutě zvyšovala proti Pardubicím na 2:0, v poslední třetině pak uzavřela na konečných 5:2 pro Jihočechy.
Martin Růžička
Suverénní lídr extraligové produktivity i tabulky střelců posbíral proti Vítkovicím čtyři body za gól a tři asistence.
Marek Zagrapan
Za jedenáct zápasů, které v letošním ročníku v dresu Třince odehrál, si slovenský útočník připsal jen jednu asistenci. V neděli proti Vítkovicím bodově explodoval - dva góly vstřelil sám, další dva svým spoluhráčům připravil.
Který hráč byl hvězdou 17. kola hokejové Tipsport extraligy?