Rubriky:

Tipsport extraliga

Kladno nastoupí proti Liberci ve zlaté barvě a podpoří charitu

20. listopadu 2012 14:32 - Kladno

Hokejisté Kladna nastoupí v neděli 2. prosince v extraligovém utkání proti Liberci ve zlatých dresech a jejich následným prodejem podpoří charitu. Na portálu Aukro.cz budou deset dnů k dispozici originální dresy z utkání a v kladenském fanshopu se bude prodávat také limitovaná série zlatých dresů Jaromíra Jágra.

 

hc-kladno.cz

Kladno tak poprvé nastoupí v jiné než modré či bílé barvě. "Půjde o jediný zápas 2. prosince proti Liberci. Dresy budou bez reklam, všechny půjdou do prodeje," řekl ČTK tiskový mluvčí Rytířů Vít Heral.

Výtěžek půjde na podporu programu Dr. Klaun společnosti Chance 4 Children. "S kvalitními výsledky funguje v kladenské nemocnici a například i v Dětském domově v Ledcích na Kladensku, se kterým klub dlouhodobě spolupracuje," uvedl Heral.

K limitované sérii 400 kusů dresů Jaromíra Jágra bude přibalen certifikát pravosti s Jágrovým podpisem a pergamen s historií klubu a vývojem klubového loga. "Na designu se podílel Jarda Jágr," doplnil Heral. Barva dresů pro charitativní akci vychází ze zlatého klínu, který mají Rytíři na modrých i bílých dresech a je také v logu klubu.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..