Rubriky:

Tipsport extraliga

Kanaďan Gawryletz přestoupil ze Sparty do Pardubic

28. listopadu 2012 10:52 - Pardubice

Kanadský hokejový obránce Travis Gawryletz přestoupil z pražské Sparty do Pardubic. V týmu úřadujícího mistra Tipsport extraligy bude hrát podle oficiálních internetových stránek nejméně do konce této sezóny. Gawryletz v posledních pěti zápasech v sestavě Sparty chyběl.

 

Petr Hloušek, Právo

"Po odchodech zadáků Vladimíra Sičáka a Jana Koláře jsme potřebovali obranu. Na hráčském trhu se objevila možnost Travise Gawryletze, trenér Mojmír Trličík nás požádal, zda bychom jej mohli získat. Jsme rádi, že se to podařilo," řekl sportovní manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Petr Hemský.

Pardubice převzaly Gawryletzovu smlouvu se Spartou. "Ta trvá do konce letošní sezóny. V případě oboustranné spokojenosti můžeme jednat o prodloužení vzájemné spolupráce," dodal Hemský na adresu sedmadvacetiletého zadáka, který si v tomto ročníku připsal v 19 zápasech tři asistence.

Do české Tipsport extraligy zamířil Gawryletz v polovině října loňského roku, kdy z týmu nižší ECHL Ontario Reign odešel do Karlových Varů. V dresu Energie zaznamenal v 45 utkáních 17 bodů za čtyři branky a 13 přihrávek.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..