ANKETA: Opory Kladna, Budějovic, či někdo další? Vyberte hvězdu 26. kola extraligy

Hned pětice hráčů si v 26. kole hokejové Tipsport extraligy připsala tři kanadské body, dva gólmani zase vychytali čisté konto. Redakce Sport.cz vám jako již tradičně nabízí možnost vybrat muže, který v daném kole zazářil nejvíce. Pro kterého se rozhodnete tentokrát? Hlasujte v anketě na konci článku!

Radostné gesto Jaromíra Jágra po trefě proti Karlovým Varům

Jan Chábera
Rytíři Kladno
V letošní sezóně má ze všech gólmanů odchytáno nejvíce, čistého konta se však strážce kladenské klece dočkal až na šestadvacátý pokus. Proti Karlovým Varům si připsal šestadvacet úspěšných zákroků.
Pavel Kantor
HC MOUNTFIELD
Českobudějovický brankář vynuloval slávistické střelce, když pochytal čtyřiadvacet střel a dosáhl na druhou nulu v sezóně.
Marek Mazanec
HC Škoda Plzeň
Už po jednadevadesáti vteřinách jej sice překonal třinecký Peterek, pak však plzeňský gólman svou branku zavřel a zejména jeho zásluhou si Škodovka připsala tři body za výhru 2:1. Mazanec lapil třicet devět pokusů Ocelářů, jeho úspěšnost zákroků činila 97, 50%.
Václav Benák
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
Pardubický obránce pomohl skolit Zlín třemi asistencemi a s dvanácti kanadskými body je nejproduktivnějším obráncem úřadujícího mistra.
Martin Hanzal
Na konci druhé třetiny svým gólem zlomil bezbrankový stav se Slavií, v závěrečné části navíc připravil parťákovi z útoku Prospalovi dvě trefy a Mountfield zvítězil 3:0.
Rudolf Huna
HC Vítkovice STEEL
Vítkovice sice prohrály na ledě Liberce 3:5, slovenský útočník ale zažil z osobního hlediska povedený večer, když byl u všech branek Ostravanů. Dvě vstřelil sám, zbylou připravil.
Jaromír Jágr
Vítězný zápas v poměru 3:0 označil za vůbec nejlepší v podání Kladna v celé sezóně. Šéf Rytířů nejprve asistoval u přesilovkového zásahu Židlického, druhý gól vstřelil po pohledné individuální akci.
David Krejčí
Pardubice i jeho zásluhou doma po třech prohrách konečně vyhrály. Zlín padl na ledě úřadujících mistrů 3:5, Krejčí skóroval dvakrát.
Václav Prospal
Stejně jako Hanzal si při výhře 3:0 nad Slavií připsal tři kanadské body. Jeho dva góly ve třetí třetině dělilo pouhých 42 vteřin.
Marek Židlický
Nejproduktivnější obránce extraligy si o dva zápasy prodloužil své působení v české nejvyšší soutěži a Kladno i jeho zásluhou porazilo Karlovy Vary 3:0. Vítězný gól vstřelil sám, další dva připravil pro Jágra a Plekance.
Který hráč byl hvězdou 26. kola hokejové Tipsport extraligy?