Rubriky:

Tipsport extraliga

České Budějovice posilují defenzivu. Na jihu Čech bude hostovat Toman

6. prosince 2012 15:06 - České Budějovice

Hokejový obránce Milan Toman se po třech letech vrací do Českých Budějovic. Třiatřicetiletý bek, který momentálně působí v prvoligové Mladé Boleslavi, vypomůže jihočeskému klubu v nejbližších dvou zápasech Tipsport extraligy proti Liberci a Pardubicím. Mountfield o tom informoval na svém oficiálním webu.

 

Petr Horník, Právo

České Budějovice řeší Tomanovým příchodem problémy v obraně. Dlouhodobě zraněni jsou Peter Mikuš a Peter Frühauf, stoprocentně fit nejsou ani René Vydarený a Bohumil Jank.

"Ti sice mohou hrát, ale cítili jsme nyní potřebu kádr doplnit o jednoho zkušeného obránce pro každý případ. V posledních zápasech navíc naši obránci byli přetížení, a tak angažování Milana Tomana je v tuto chvíli pro nás ideálním řešením," uvedl sportovní manažer Petr Sailer.

Toman, který v Českých Budějovicích hrál v letech 2006 až 2009, přichází na jih Čech oficiálně na měsíční hostování. Příští týden ale začne reprezentační přestávka, ve které bude klub řešit jeho případné další angažmá. "Milanovo další působení u nás bude záležet i na aktuálním zdravotním stavu Petera Frühaufa," řekl Sailer.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..