ANKETA: Hattrick reprezentanta Honejska, či plzeňský hrdina Gulaš? Vyberte hvězdu 30. kola extraligy

Trojice gólmanů, zlínský útočník Antonín Honejsek, který se blýskl hattrickem, nebo plzeňský hrdina Milan Gulaš. To je jen letmý výčet hráčů, kteří se ucházejí o titul hráče 30. kola Tipsport extraligy. Který z hokejistů upoutal svým nedělním výkonem vaši pozornost nejvíce? Hlasujte v anketě na konci článku.

Sparťan Petr Ton se raduje z branky

Martin Falter
HC Kometa Brno
Brněnský gólman pochytal na Slavii dvaatřicet střel, čímž přispěl k výhře Komety 3:1. Úspěšnost zákroků: 96,97%.
Matúš Kostúr
Chomutov vyhrál v Liberci důležitou bitvu týmů ze spodku tabulky 2:1 po samostatných nájezdech a Kostúr zastavil jednatřicet střel Bílých Tygrů. Úspěšnost zákroků: 96,88%.
Jakub Kovář
HC MOUNTFIELD
Českobudějovický gólman se v našem výběru objevuje už potřetí za sebou. Pětadvaceti zásahy pomohl k výhře Jihočechů 3:1 na ledě Pardubic. Úspěšnost zákroků: 96,15%.
Milan Gulaš
HC Škoda Plzeň
Plzeňský hrdina v západočeském derby s Karlovými Vary. Indiáni ještě necelých osm minut před koncem třetí třetiny prohrávali 0:1, Gulaš ale dvěma góly v rozmezí tří minut skóre otočil.
Jan Hlaváč
Rytíři Kladno
Kladenský útočník byl u všech branek svého týmu na Spartě, Rytíři přesto padli 3:6 a připsali si už třetí porážku za sebou.
Antonín Honejsek
PSG Zlín
Na nedělní večer zlínský forvard dlouho nezapomene. Nejprve hattrickem zničil Litvínov, zároveň se z pozice náhradníka posunul do nominace národního týmu pro Channel One Cup a už ve čtvrtek si tak může odbýt premiéru v seniorské reprezentaci.
Marek Hovorka
HC Sparta Praha
V průběhu sezóny zamířil z Kladna do Sparty a v neděli se proti svému bývalému zaměstnavateli vytáhl - výhru Pražanů 6:3 podpořil dvěma brankami.
Lukáš Klimek
HC Vítkovice Steel
Vítkovický útočník nejprve vstřelil první gól svého týmu, když proti Třinci srovnával na 1:1, v poslední třetině pak uzavřel na konečných 4:1 pro Ostravany.
Jakub Langhammer
Chvíle českobudějovického útočníka přišly na ledě mistrovských Pardubic ve druhé třetině za nerozhodného stavu 1:1, když dvěma góly rozhodl o tříbodovém zisku pro Mountfield.
Petr Ton
Sparťanský forvard k výhře 6:3 nad Kladnem přispěl dvěma asistencemi a vítězným gólem.
Který hráč byl hvězdou 30. kola hokejové Tipsport extraligy?