Tipsport extraliga

ANKETA: Hattrick reprezentanta Honejska, či plzeňský hrdina Gulaš? Vyberte hvězdu 30. kola extraligy

10. prosince 2012 23:02 - Praha

Trojice gólmanů, zlínský útočník Antonín Honejsek, který se blýskl hattrickem, nebo plzeňský hrdina Milan Gulaš. To je jen letmý výčet hráčů, kteří se ucházejí o titul hráče 30. kola Tipsport extraligy. Který z hokejistů upoutal svým nedělním výkonem vaši pozornost nejvíce? Hlasujte v anketě na konci článku.

Vlastimil Vacek, Právo

Martin Falter

1. Martin Falter

HC Kometa Brno

Brněnský gólman pochytal na Slavii dvaatřicet střel, čímž přispěl k výhře Komety 3:1. Úspěšnost zákroků: 96,97%.

Matúš Kostúr

2. Matúš Kostúr

Chomutov vyhrál v Liberci důležitou bitvu týmů ze spodku tabulky 2:1 po samostatných nájezdech a Kostúr zastavil jednatřicet střel Bílých Tygrů. Úspěšnost zákroků: 96,88%.

Jakub Kovář

3. Jakub Kovář

HC MOUNTFIELD

Českobudějovický gólman se v našem výběru objevuje už potřetí za sebou. Pětadvaceti zásahy pomohl k výhře Jihočechů 3:1 na ledě Pardubic. Úspěšnost zákroků: 96,15%.

Milan Gulaš

4. Milan Gulaš

HC Škoda Plzeň

2 (2+0)

Plzeňský hrdina v západočeském derby s Karlovými Vary. Indiáni ještě necelých osm minut před koncem třetí třetiny prohrávali 0:1, Gulaš ale dvěma góly v rozmezí tří minut skóre otočil.

Jan Hlaváč

5. Jan Hlaváč

Rytíři Kladno

3 (1+2)

Kladenský útočník byl u všech branek svého týmu na Spartě, Rytíři přesto padli 3:6 a připsali si už třetí porážku za sebou.

Antonín Honejsek

6. Antonín Honejsek

PSG Zlín

3 (3+0)

Na nedělní večer zlínský forvard dlouho nezapomene. Nejprve hattrickem zničil Litvínov, zároveň se z pozice náhradníka posunul do nominace národního týmu pro Channel One Cup a už ve čtvrtek si tak může odbýt premiéru v seniorské reprezentaci.

Marek Hovorka

7. Marek Hovorka

HC Sparta Praha

2 (2+0)

V průběhu sezóny zamířil z Kladna do Sparty a v neděli se proti svému bývalému zaměstnavateli vytáhl - výhru Pražanů 6:3 podpořil dvěma brankami.

Lukáš Klimek

8. Lukáš Klimek

HC Vítkovice Steel

2 (2+0)

Vítkovický útočník nejprve vstřelil první gól svého týmu, když proti Třinci srovnával na 1:1, v poslední třetině pak uzavřel na konečných 4:1 pro Ostravany.

Jakub Langhammer

9. Jakub Langhammer

2 (2+0)

Chvíle českobudějovického útočníka přišly na ledě mistrovských Pardubic ve druhé třetině za nerozhodného stavu 1:1, když dvěma góly rozhodl o tříbodovém zisku pro Mountfield.

Petr Ton

10. Petr Ton

3 (1+2)

Sparťanský forvard k výhře 6:3 nad Kladnem přispěl dvěma asistencemi a vítězným gólem.