Rubriky:

Tipsport extraliga

Jsme poslední, ale níž už padnout nemůžeme, říká karlovarský střelec Pech

7. ledna 2013 18:33 - Karlovy Vary

Nepříliš vydařený vstup do nového kalendářního roku zažívají hokejisté Karlových Varů. Spadli až na poslední příčku tabulky, když neuspěli v Chomutově ani doma s Libercem. „Níž už ale padnout nemůžeme,“ tvrdí nejlepší karlovarský střelec Lukáš Pech v rozhovoru pro Sport.cz.

 

Jan Handrejch, Právo

Co bylo důvodem porážky s Libercem 1:3?

Bohužel jsme neproměnili vyložené šance. Při jednobrankovém vedení jsme nedokázali přidat druhý gól, začali jsme vymýšlet neúčinné akce. A místo navýšení náskoku jsme inkasovali třikrát v řadě. Soupeř se dostával do přečíslení a skóre otočil.

Jak vnímáte pád na poslední místo v tabulce extraligy?

I když jsme věděli, že v případě porážky klesneme na dno, bral jsem zápas jako každý jiný. Nervozita není přece na místě, protože liga je dlouhá a situace v tabulce se často mění. Jsme sice poslední, ale níž už padnout nemůžeme. Chceme zapracovat na tom, abychom se znovu zvedli jako mužstvo.

Jaká je atmosféra v klubu?

Nevím, jestli se bude něco dít, nebo ne. Hokej je i o štěstí, které nám chybí.

Nenastalo v týmu uspokojení poté, co jste nedávno deklasovali Brno?

S tou Kometou nám to do soupeřovy branky napadalo, ale nemyslím si, že bychom nějak usnuli na vavřínech.

Co očekáváte od dalšího programu?

Že uhrajeme co nejvíce bodů. V úterý jedeme do Budějovic a pak máme dvě utkání doma. Potřebujeme udělat nějakou vítěznou sérii, což se ale kromě vedoucí Plzně nikomu příliš nedaří.

Je pro vás výhodou, že Budějovice i Kladno přišly o největší hvězdy Michálka, Prospala, Hanzala, resp. Jágra, Plekance a Tlustého, kteří odcházejí z extraligy do NHL?

Musíme se soustředit hlavně na sebe a neupínat se k tomu, že soupeř bude oslabený. Za nás body nikdo jiný nezíská, ale jen my sami. A z toho hodláme vycházet.

eš, Právo

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..