Rubriky:

Tipsport extraliga

Trenérskou dvojici hokejistů Komety Brno doplní manažer Zubíček

22. ledna 2013 14:51 - Brno

Trenérskou dvojici hokejistů Komety Brno Zdeňka Veneru a Lubomíra Oslizla doplní sportovní manažer Pavel Zubíček. Toto trio se na střídačce momentálně osmého týmu tabulky představí už v úterní dohrávce 19. kola extraligy v Českých Budějovicích. Změnu navrhl po špatných výsledcích v posledních zápasech hlavní kouč Venera.

 

Milan Malíček, Právo

"Návrh jsem přijal, neboť na zlepšení výsledků máme zájem všichni," řekl ČTK Zubíček, který ještě s většinou hráčů v současné Kometě hrával. Aktivní kariéru ukončil před dvěma lety a od další sezóny převzal roli sportovního manažera.

Zubíček se bude vedle zápasů zúčastňovat i tréninků. "Hráči budou vnímat, že má vedení zájem o zlepšení. A také, že se něco děje. Je to jeden z kroků, jak situaci zlepšit," uvedl Venera.

Poznamenal, že Zubíček je v každodenním styku s týmem. "Nyní se jeho práce jen trochu více rozšíří. Vnímám jej jako oporu. A hráči, kteří s ním hráli a dobře se s ním znají, od něj možná uslyší něco trochu jinak než ode mě," dodal Venera.

Hokejisté Komety se už více než měsíc potýkají s výsledkovou krizí a jejich momentální forma je hodně vzdálená od loňského vítězného tažení v play off. Z posledních 14 zápasů jen dvakrát získali tříbodové vítězství, naopak v osmi duelech vyšli naprázdno. Od vyřazení z bojů v předkole play off a 11. místa Pardubic už dělí Kometu pouze sedm bodů.

K podobnému kroku sáhlo Brno i v úvodu sezóny 2009/10, kdy se po špatných výsledcích postavil k trenéru Mojmíru Trličíkovi na střídačku v roli asistenta majitel klubu Libor Zábranský.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..