Rubriky:

Tipsport extraliga

Slavia si přijela do Karlových Varů pro body

28. listopadu 2004 20:57 - KARLOVY VARY

Po dvou vysokých porážkách sehrály Karlovy Vary konečně důstojné utkání, jenže na body ani tentokrát nedosáhla. Slavia přicestovala do Karlových Varů již posílena o obránce Žižku a v první třetině se jí jeho defenzívní schopnosti náramně hodily.

Domácí se totiž do svého soupeře zakousli a až na výjimky neopouštěli slávistickou polovinu hřiště. Skóre však otevřel na druhé straně Sup, který si v přesilovce počínal důrazně v brankovišti. Ve druhé třetině se hra srovnala a početní výhodu využil krásným švihem do šibenice Kraft. Rozhodnutí přišlo až ve třetí části. Nejprve dostal příliš prostoru k dorážce Vlasák, tři body pro Slavii potvrdil úspěšně zakončeným brejkem Pálffy a karlovarský zmar dovršil Vašíček skórující po pohledné akci celé formace.

Radim Rulík, trenér Karlových Varů: "Zvítězilo zkušenější mužstvo. Slavia byla trpělivá, počkala na naši chybu a potrestala ji."

Vladimír Růžička, trenér Slavie: "Dvě třetiny se hrál vyrovnaný taktický hokej. Chci poděkovat hráčům, že vydrželi bránit a hrát to, co jsme od nich chtěli."

Karlovy Vary - Slavia 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
Branky: 26. Kraft - 19. Sup, 45. Vlasák, 53. Pálffy, 56. Vašíček, hlavní rozhodčí Rejthar, vyloučení 5:8, využití 1:1, 2890 diváků

ARI, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..