Vojtek podržel Třinec, Vary s bodem spokojeny

KARLOVY VARY

Karlovy Vary vyjely před poloprázdné tribuny v nově poskládaných útočných řadách i s velkým odhodláním zlomit sérii neúspěchů, což se jim alespoň částečně podařilo. Přemíra snahy jim však dlouho svazovala ruce v zakončení.

Třinec, zodpovědně se soustředící na obranu, vyrážel ke smrtícím brejkům. Jeden takový využil v 16. minutě na brankovišti důrazný Martynek.

Z územní převahy sice Energetici před koncem úvodní části vytěžili vyrovnání z hole Dvořáka, jenže další šance už pozorný Vojtek pokryl.

Třinecký gólman se do hrdiny zápasu stylizoval ve třetím dějství. Byly to pouze jeho zákroky proti střelecké smršti Energie, které znamenaly, že i třetí souboj včerejších soupeřů skončí v normální hrací době remízou, která vydržela i po prodloužení.

Pavel Pazourek, trenér K. Varů: "Vypracovali jsme si hodně brankových příležitostí. Po posledních výsledcích jsme rádi, že jsme dosáhli alespoň na bod."

Pavel Marek, trenér Třince: "Přijeli jsme hrát z obrany a čekat na brejky. Podržel nás vynikající Vojtek."

Karlovy Vary - Třinec 1:1 pp
Třetiny: 1:1, 0:0, 0:0 - 0:0. Branky a nahrávky: 20. M. Dvořák (Kutlák) - 16. Martynek (R. Král). Rozhodčí: Smeták - Křivský, Hejduk. Vyloučení: 4:7. Bez využití. Diváci: 2360.
Karlovy Vary: Mensator - Harant, Hlavačka, Bauer, J. Polák, Kutlák, F. Ptáček, Suur - Petr Kumstát, Alinč, Hurtaj - Krátoška, Kraft, Lipianský - M. Dvořák, Skuhravý, Kraus - Košťál, Bednařík, V. Polák. Trenéři: Pazourek a Rulík.
Třinec: Vojtek - M. Rozsíval, Chvátal, Hunkes, Malinský, Podhradský, Mezei - Peterek, Bonk, J. Hašek - Polanský, Skořepa, Vítek - Martynek, R. Král, Zbořil - Janků, Kucharczyk, Pavelek. Trenéři: Marek a Mach.