Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Pardubický Nosek dostal za faul na Piskáčka stopku na dva zápasy

5. března 2013 12:17 - Praha

Pardubický hokejový útočník Tomáš Nosek byl disciplinární komisí extraligy potrestán zákazem startu ve dvou zápasech za faul na kladenského obránce Jana Piskáčka. Nosek v 56. minutě pondělního třetího zápasu předkola play-off srazil Piskáčka ve středním pásmu zezadu v době, kdy byl hráč Rytířů bez puku, a dostal dodatečný trest za úder do oblasti hlavy a krku.

Sudí Antonín Jeřábek a Milan Minář jeho faul v utkání nepotrestali. Pykat šel jen obránce Jiří Vašíček, který prakticky ve stejnou chvíli fauloval kolenem pronikajícího Kobu Jasse. Pardubice v té době vedly 2:1 a nakonec po vítězství 3:1 snížily stav série na 1:2.

Dvacetiletý Nosek, který si ve třech zápasech série připsal dva body za gól a asistenci, tak vynechá dnešní čtvrtý duel a také případný pátý zápas v Kladně.

Disciplinární komise řešila z podnětu Kladna i Vašíčkův faul, u nějž považovala uložený dvouminutový trest v zápasu za dostatečný. Žádný postih neuložila ani za zákrok Tomáše Rolinka na Piskáčka, jehož pardubický forvard atakoval po odehrání puku v poslední minutě také za stavu 2:1 pro Pardubice při kladenském oslabení. Rolinkův zákrok nebyl nedovolený ani podle rozhodčích.

ČTK

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..