Rubriky:

Tipsport extraliga

Živě

Vsetín zmohla chřipka, ve Varech nenastoupí

6. ledna 2005 12:46 - PRAHA

Páteční extraligový zápas mezi hokejisty Karlových Varů a Vsetína se hrát nebude. Valašský klub ve čtvrtek požádal o odklad utkání, protože hráčský kádr zasáhla chřipková epidemie. Odložení zápasu potvrdil ředitel soutěže Stanislav Šulc, který vsetínské žádosti vyhověl. Podle předběžné dohody by se utkání mělo uskutečnit v pátek 14. ledna od 19:00.

Vzhledem k tomu, že ve stejném termínu se koná v Petrohradu turnaj mistrů Super Six, musí s termínem souhlasit i vedení Mezinárodní hokejové federace. Účastníci turnaje se totiž zavázali, že ve stejném termínu se v jejich zemích nebudou hrát ligová utkání.

Vsetín zubožený stav kádru doložil lékařskou zprávou, podle níž je mezi marody dvanáct hokejistů. První příznaky onemocnění se objevily v úterý. Po zápasu s Pardubicemi ulehli s teplotami Ondřej Němec, Alexej Jaškin, Vladimír Gýna, Petr Gřegořek, Robert Horák, Tomáš Frolo, Rostislav Vlach, Radovan Somík, Tomáš Vak, Ondřej Veselý, Kamil Brabenec a Tomáš Demel.

"Na dnešním dopoledním tréninku nás bylo deset. Žádost o odklad byla jediným rozumným řešením," řekl předseda představenstva vsetínského klubu Oldřich Štefl. O odložení dalšího ligového zápasu proti Jihlavě zatím klub neuvažuje.

Karlovy Vary si příští týden extraligovou přestávku neužijí. V úterý dohrají zápas 21. kola proti Vítkovicím, který byl odložen pro obdobné potíže v západočeském mužstvu. V pátek by pak Energie měla nastoupit proti Vsetínu.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..