Liberečtí ztratili slibné vedení

Bílé Tygry za tříbodovým triumfem, k němuž je přiblížil dvoubrankový náskok v úvodu, nedohnala ani narvaná Svijanská aréna. Utkal se nejlepší tým na domácích stadiónech s nejúspěšnějším celkem venku a duel statistikou podpořená očekávání beze zbytku naplnil.

Na skvělého Murína znali v první části recept jen jeho krajané Vaic a Podkonický, dvě využité přesilovky na přelomu první a druhé třetiny rozdíl uchovaly. Podrážděným hostům zkompenzoval sudí Husička častá vyloučení dvojnásobnou přesilovku, kterou M. Hamrlík proměnil.

Po tečované ráně Fischera v závěru zachránila Murína horní tyč, Hniličku však čtyři minuty před koncem po skvostném Galvasově pasu na Balaštíka už nespasilo nic.

LIBEREC - ZLÍN 3:3 (2:1, 1:1, 0:1 - pr. 0:0)
Branky: 4. Vaic, 14. Podkonický, 24. V. Novák - 20. a 56. Balaštík, 34. M. Hamrlík. Rozhodčí Husička, vyloučení 8:8, navíc M. Erat a R. Hamrlík (oba Z) 10 min., využití 1:1. Diváků 5000