Rubriky:

Tipsport extraliga

Vedení Českých Budějovic podepsalo smlouvy s deseti hokejisty

6. května 2013 16:38 - České Budějovice

Vedení hokejistů Českých Budějovic podepsalo nové smlouvy s deseti hráči, kteří byli v kádru v uplynulé extraligové sezoně. Barvy Jihočechů budou nadále hájit útočníci Vladimír Škoda, Tomáš Mertl, Lukáš Květoň, Martin Podlešák, Rudolf Červený a obránci Peter Mikuš, Tomáš Harant, Stanislav Dietz, Tomáš Prokop a Karel Plášil. Klub o prodloužení spolupráce informoval na svém webu.

 

Milan Malíček, Právo

"Stojíme o jejich služby i nadále a počítáme s nimi při budování mužstva s dlouhodobou perspektivou," uvedl předseda představenstva a generální manažer HC Mountfield Zdeněk Blažek.

Českobudějovičtí postupně naplňují vizi, kterou vyhlásili již před minulým ročníkem. Výrazně omlazený tým s řadou vlastních odchovanců dokázal pod vedením nového kouče Petera Draisaitla splnit cíl v podobě postupu do předkola play off, kde v rozhodujícím utkání vypadl až po 114 minut trvající bitvě s Vítkovicemi.

Nejistá je zatím budoucnost útočníka Aleše Kotalíka. "Máme o něj zájem a čekáme na jeho vyjádření," vysvětlil sportovní manažer Petr Sailer.

Kádr naopak již opustili hráči, kteří v týmu byli na hostování a u nichž považovalo vedení klubu další působení za neperspektivní - brankář Lukáš Sáblík a útočníci Ladislav Kohn s Lukášem Luňákem. Útočník Robin Soudek pak na vlastní žádost ukončil smlouvu a dal přednost studiu v zahraničí.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..