Tipsport extraliga

Důrazný Vsetín rozstřílel Třinec

20. ledna 2005 20:49 - VSETÍN

Vsetín si jasným vítězstvím udržel naději pro boj o play-off, svému soupeři se navíc vzdálil už na osmibodový rozdíl. Oba týmy se rozjížděly zvolna, takže se diváci z gólu radovali až v 10. minutě, kdy Vojtka rozhodil Hudler a dojíždějící Gýna zavěsil.

Domácí stále zvyšovali tlak na třineckou branku a Hudler při hře čtyř proti čtyřem lehce zvýšil na 2:0. O třetí brance domácích musel rozhodnout až videorozhodčí.

Závěrečnou třetinu začali hosté v oslabení a Vojtek, který nastoupil místo kvůli dohodě obou soupeřů místo Biegla, byl rád, že žádný z domácích útočníků netrefil přesně.

Po deseti minutách ale Hudler svou druhou brankou definitivně rozhodl. Čechmánek si pak pojistil zápas s nulou bravurním výjezdem pod nohy Peterka. První výhru Vsetína po pěti zápasech pojistil Dubec.

Antonín Stavjana, trenér Vsetína: "Hráči dostali za úkol hrát důrazně. Podařilo se nám dostat Třinec pod tlak a po třetím gólu už jsme měli zápas pod kontrolou."

Lubomír Pokovič, trenér Třince: "Zklamali jsme výsledkem i hrou, Vsetín nás odstřeloval ze všech pozic. Ve 3. třetině už jsme na zvrat neměli."

Vsetín - Třinec 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 10. Gýna (Hudler), 26. Hudler (Němec), 37. Veselý (Klesla, Vak), 50. Hudler (Radivojevič), 56. Dubec. Rozhodčí: Turčan - Sichrovský, Rozlílek. Vyloučení: 12:11, navíc Němec (Vsetín) na 5 min. a do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 3294.
Vsetín: Čechmánek - Klesla, Frolo, Gýna, Němec, Jaškin, Gřegořek - Veselý, Brabenec, Somík - Radivojevič, Hudler, Selingr - Dubec, Vak, Demel. Trenéři: Stavjaňa a Neliba.
Třinec: Vojtek - Všetečka, Podhradský, Malinský, Klouček, Hunkes, Mezei, Chvátal, F. Štefanka - Melenovský, Peterek, Hašek - J. Svoboda, R. Král, Martynek - Janků, Pavelek, Skořepa - Bordowski, Polanský, T. Pospíšil. Trenéři: Pokovič, Marek a Mach.