Rubriky:

Tipsport extraliga

Českobudějovický hokej chce zachránit bývalý šéf klubu David

20. června 2013 15:58 - České Budějovice

Někdejší prezident českobudějovického hokejového klubu Jaroslav David se chce pokusit zachránit seniorský hokej v jihočeském městě. Vedení HC Mountfield se rozhodlo převést extraligu do Hradce Králové, a Českým Budějovicím tak reálně hrozí, že seniorský tým mít nebudou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

David, jehož tým David servis hraje krajský přebor, se chce pokusit situaci změnit. "Zvažujeme několik variant. Do konce týdne si udělám nějaký plán a příští týden, ve středu, nebo ve čtvrtek, bych mohl vědět více," řekl ČTK David, který se chystá jednat se zástupci Českého svazu ledního hokeje, představiteli města i možnými sponzory.

Extraliga a zřejmě ani první liga se ale na jihu Čech hrát nebude. Reálně vypadá šance získat licenci pro druhou ligu. David další postup konzultuje s vedení občanského sdružení, které v Českých Budějovicích řídí mládežnický hokej.

"Chceme, aby měla mládež návaznost na seniorský hokej," uvedl David, který také úzce spolupracuje se Zdeňkem Blažkem, jenž byl ještě před nedávnem v čele předsednictva Mountfieldu a působil i jako generální manažer extraligového týmu. Před definitivním přestěhováním týmu do Hradce Králové ale obě funkce opustil.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..