Rubriky:

Tipsport extraliga

Tři hokejisté nezaplatili za simulování, mají zastavenou činnost

10. července 2013 09:46 - Praha
(Aktualizováno: 10. července 2013 15:42)

Tři hokejisté nezaplatili na konci minulé extraligové sezóny pokuty za nesportovní chování v podobě simulování, šéf disciplinární komise soutěže Karel Holý jim za to zastavil činnost. Pokud chomutovští Tomáš Káňa a Jakub Trefný a obránce Martin Hamrlík ze Zlína neuhradí závazky do startu nové sezóny, nebudou smět zasáhnout do zápasů prvního kola. Přípravná utkání mohou hrát bez omezení, trest platí jen pro soutěžní duely.

 

Jan Handrejch, Právo

"Předpokládám ale, že do začátku vše dají do pořádku. Využili toho, že skončila sezóna," řekl Holý. "Během sezóny jsme s tím neměli problém a hráči platili pokuty včas. V současné době ale evidujeme pohledávky a hráči nereagovali ani na výzvu k jejich uhrazení. Proto jsme se rozhodli potrestat je zákazem činnosti," uvedl pro web Aktuálně.cz, který o trestu jako první informoval.

Hamrlík, který po sezóně ukončil hráčskou kariéru, kvůli trestu nesmí vykonávat funkci ani jako člen realizačního týmu. "Na to řády pamatují," vysvětlil Holý.

Původně mezi potrestanými figurovali i chomutovský útočník David Hruška a obránce prvoligové Olomouce Jakub Bartoň, jejich jména však byla uvedena chybně.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..