Rubriky:

Tipsport extraliga

VIDEO: Poprvé, podruhé i potřetí. Jágra bravurně vychytal osmnáctiletý talent

19. srpna 2013 11:29 - Kladno

V uplynulé sezóně chytal extraligu starších dorostenců za pražské Letňany, nyní se gólman Jiří Švihálek zapojil do přípravy seniorského týmů kladenských Rytířů. A dlouho na ni nejspíš nezapomene. Teprve osmnáctiletý brankář totiž na pátečním tréninku čelil i pokusům hvězdného Jaromíra Jágra. A vedl si výborně...

hc-kladno.cz

Maximální nasazení a stoprocentní přístup. To vyžaduje Jaromír Jágr nejen od sebe, ale i od všech hráčů Kladna, jehož je většinovým majitelem. Při pohledu na osmnáctiletého Jiřího Švihálka na pátečním tréninku Rytířů musela být jednačtyřicetiletá legenda navýsost spokojena.

Při jednom z modelových cvičení operuje Jágr před brankovištěm a číhá na dorážku. K té se skutečně dostává, jeho pokus o kličku do bekhendu mu však Švihálek za pomoci hození hole likviduje, následná dorážka končí na jeho vyrážečce.

Kotouč však stále zůstává ve hře a na Jágra už zívá odkrytá branka, když se však osmnáctiletý gólman přesouvá ke druhé tyčce a pohotovým vykopnutím bekhendu rozesmutní Jágra i napotřetí.

Tedy rozesmutní... Když nejproduktivnější Evropan v dějinách NHL odjíždí ke středovému kruhu, na tváří má úsměv od ucha k uchu a uznalým pohledem oceňuje schopnosti talentovaného mladíka.

Rozhodne se nakonec i kvůli tomuto momentu Švihálka angažovat do svého Kladna natrvalo?

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..