Jihlava nestačila na Znojmo ani napočtvrté

JIHLAVA

Znojemští uspěli i ve čtvrtém vzájemném zápase, Duklu předčili kombinační hrou a větším důrazem v koncovce.

Jihlavští přečkali v úvodní třetině bez problémů tři oslabení. Vostřák a Kaděra ale neproměnili sólové nájezdy, a tak vedoucí gól vstřelili z nenápadné akce hosté. Po pauze byla Dukla sice chvíli aktivnější, avšak v rozletu ji zastavil Beroun, který z křídla nechytatelnou dělovkou prostřelil Masalskise.

Od té chvíle ovládlo Znojmo hru a gólman Jihlavy se blýskl několika skvělými zákroky. Domácím svitla šance na snížení před druhou přestávkou, 25 vteřin dvojnásobné početní převahy ovšem nezužitkovali.

V poslední části snížil Čachotský, ale Uram odpověděl gólem v oslabení. Vzápětí sice Dukla využila další přesilovku pět na tři, avšak šest minut před koncem si hosté pojistili tříbodový zisk.

Dukla Jihlava - JME Znojemští Orli 2:5 (0:1, 0:1, 2:3)
Branky a nahrávky: 46. Čachotský (A. Padělek), 48. Vostřák (Malena) - 9. Ambruz (Plášek, Pucher), 28. Beroun (Mikulík, Toman), 48. Uram (Slávik), 54. Bičánek (Uram, R. Erat), 60. Ludvík. Rozhodčí: Jebavý, Rejthar - Bláha, Pešek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 2230.
Jihlava: Masalskis - Ficenc, Malena, Kuchyňa (32. Šmarda), Punčochář, Devečka, Buzek - Mareš (41. Vala), Bakus, Čachotský - Vostřák, A. Padělek, Lubina - Kaděra, Říha, Rytnauer - Klimt, Jeslínek. Trenéři: Farda a Konečný.
Znojmo: Slávik - Čakajík, Kuboš, Benák, Bičánek, Toman, Šmach - Uram, Ludvík, R. Erat - Plášek, Pucher, Ambruz - Mikulík, Haman, Beroun - Blatný, Vorel. Trenéři: Hořava a Votruba.