Rubriky:

Tipsport extraliga

FANTASY: Dostane se Jaroslav Bednář přes hranici 100 fantasy bodů?

25. října 2013 14:21

Máme před sebou další kolo fantasy hokeje. V pátek se můžeme těšit na pikantní souboje Slavie s Brnem. Sparta má možnost upevnit své vedení v soutěži v utkání proti Chomutovu a Litvínov s novou trenérskou dvojící hostí Pardubice, kterým se v poslední době střelecky vůbec nedaří. Pokud si stále lámete hlavu nad sestavou, přinášíme vám předzápasový přehled ideální sestavy podle redakce fantasy.

 

Hokejisté Sparty se těším velké popularitě, není divu, hráčům fantasy přináší velkou porci bodů. Branku bude hájit Tomáš Pöpperle. Spartu čeká souboj s Chomutovem, který patří k nejhůře střílejícím týmům ligy a Pöpperle by si mohl připsat čisté konto.

Brno nečeká v zápase proti Slavii lehký úkol, ale Petr Kuboš se ziskem 64 bodů patří k nejproduktivnějším obráncům ligy a v následujícím zápase proti Chomutovu svůj bodový zisk určitě rozšíří. Jeho parťákem bude Jan Piskáček, který stojí přijatelných 4,7 miliónu a to si v dosavadních zápasech připsal 57 bodů. Dalšími obránci jsou Kadlec s Valachem, jejichž Slavia hostí trápící se Pardubice.

Drahý Ton má své místo v sestavě jasné

Útok zdobí Petr Ton, o jehož obrovském přínosu pro účty fantasy trenérů nemusí být řeč.  Vyšší investice – 14 miliónů - se v tomto případě velmi vyplatí. To deklaruje i fakt, že je Ton nejpopulárnějším hráčem ligy, do sestavy ho řadí 60% fantasy trenérů. Martin Adamský z Třince se dostal přes hranici 100 bodů a se 103 body je o pouhé 2 body za Petrem Tonem. Třinec narazí v pátek na Mountfield HK, se kterým to nebude mít lehké. V zápase proti Zlínu se určitě prosadí. Třetím v útoku je Jaroslav Bednář, hráč, který také atakuje 100 získaných fantasy bodů. V nadcházejícím kole bude mít možnost tuto hranici překonat.

Ve druhém útoku se objeví nejlepší střelec Mountfield HK Jiří Šimánek. Sacha Treille z Kladna, který si připsal 70 bodů, což je opravdu velmi dobrá porce za 4,1 miliónů.  Sestavu uzavírá brněnský Vilém Burian stojí jen o 200 00 víc a má na svém kontě taktéž slušnou porci bodů.

fantasy
Fantasy liga hokej

Časová osa: Tipsport extraliga 2020/2021

Filtr článků - Tipsport extraliga


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..