Rubriky:

Tipsport extraliga

Hokejisty Třince povede jako hlavní trenér Neliba

21. března 2005 14:58 - TŘINEC

Hokejisty Třince povede jako hlavní trenér Jan Neliba, který na tomto postu nahradí slovenského kouče Ĺubomíra Pokoviče. Klub se s jednapadesátiletým Nelibou předběžně dohodl na dvouleté smlouvě s roční opcí. Asistenty zůstanou Pavel Marek a Aleš Mach. ČTK to potvrdil ředitel klubu Ivo Pullmann.

 

Sport.cz

"Jsme dohodnuti, zbývá jen dořešit administrativní záležitosti," řekl Pullmann. Ocelářům se letošní ročník extraligy nevydařil, obsadili předposlední třináctou pozici. Do sezony vstupoval jako hlavní kouč Marek s asistentem Machem, 22. prosince potom klub angažoval Pokoviče, který realizační tým rozšířil.

Neliba strávil uplynulý ročník ve Vsetíně, kde nejdříve vedl mužstvo spolu se Zdislavem Tabarou a Jiřím Režnarem; v říjnu se po příchodu Antonína Stavjani posunul do role asistenta. Do Vsetína, kde získal dva mistrovské tituly, se bývalý kouč Kladna vrátil v prosinci 2003 po nevydařeném angažmá v Českých Budějovicích.

Právě Stavjaňa a Tabara byli dalšími kandidáty na uvolněné místo v Třinci. "Do posledního dne jsme byli se všemi v kontaktu. Nakonec jsme všechno analyzovali a rozhodli se pro pana Nelibu, který se nám zdá jako nejlepší řešení. Ale také jednání s trenéry Tabarou a Stavjaňou proběhla ve velmi korektním duchu," dodal Pullmann.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..