Rubriky:

Tipsport extraliga

Hnilička myslel na vystřídání, zvažuje další start

23. března 2005 08:28 - PARDUBICE

Smůlu měli liberečtí hokejisté při prvním semifinálovém utkání na pardubickém ledě. Ještě pět minut před koncem vedli, ale nakonec se zápas prodlužoval a v něm se na pohodě mužstva hostí podepsala Hniličkova bolest levého kolena. Gólman, který měl 47 úspěšných zásahů, po zápase zůstal dlouho v péči lékaře.

"Mám nastřelené koleno a dost to bolí," tvrdil Hnilička po utkání cestou k autobusu. V prodloužení jej na nechráněné místo nastřelil jeden z pardubických hráčů a největší hvězda hostí se dlouho sbírala z ledu. Jeho problémů s pohyblivostí poté domácí využili ke vstřelení vítězné branky.

"Nevypadá to dobře. Dostal jsem to navrch kolena a poznamenalo mě to i při třetím gólu. Nemohl jsem se zvednout a šel jsem pomalu dolů. Doufám, že do zítra se to dá do kupy, snad mi pomohou nějaké obstřiky," řekl Hnilička, který patřil k hrdinům zápasu.

Nastoupí Hnilička ke druhému semifinále?
Hlasujte v anketě na konci článku!

Na kluziště Duhové Arény se ve druhém semifinále podle svých slov postaví pouze tehdy, pokud bude připraven alespoň na 90 procent. "Uvažoval jsem i nad tím, že bych se nechal vystřídat, ale hlavně jsem chtěl, aby ta bolest přestala. Snažil jsem se to dochytat," uvedl Hnilička.

Kdyby došlo k samostatným nájezdům, asi by své místo přepustil náhradníkovi Petru Faltovi. "Určitě by to bylo hodně zajímavé. Nevím, jestli bych je chytal," řekl.

kez, ČTK, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..