Rubriky:

Tipsport extraliga

APK zkrátila Hubáčkovi trest za brutální faul

26. března 2005 16:59 - PRAHA

Asociace profesionálních klubů ledního hokeje na své sobotní valné hromadě vyhověla odvolání Vítkovic a rozhodnutím valné většiny členů zkrátila disciplinární trest pro ostravského útočníka Petra Hubáčka o dvě utkání. Ten tak bude svému celku chybět už jen při pondělním utkání semifinále play-off na ledě Zlína.

Hubáček ve vypjatém závěru druhého semifinálového duelu ve Zlíně udeřil do hlavy ležícího Jaroslava Kristka a dostal trest ve hře, který automaticky znamená zákaz startu v příštím utkání. O další čtyři zápasy pak zvedlo Hubáčkův distanc středeční rozhodnutí disciplinární komise.

Ředitel extraligy Stanislav Šulc se nechtěl k verdiktu valné hromady APK vyjadřovat. "Nezlobte se, ale vše si nechám pro sebe," řekl v rozhovoru pro Sport.cz. Odmítl také uvést, kolik klubů souhlasilo pro snížení trestu pro vítkovického hráče. "Byla to valná většina," řekl jen.

Trest z druhého zlínského duelu už vypršel vítkovickému obránci Marku Malíkovi. Ten nesměl kvůli faulu na Miroslava Okála nastoupit ve dvou zápasech.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..