Rubriky:

Tipsport extraliga

Hamrlík: Konečně se nás přidrželo štěstí

29. března 2005 08:32 - ZLÍN

Martin Hamrlík vstřelil v pondělí vítěznou branku Zlína v pátém semifinálovém utkání hokejové extraligy s Vítkovicemi a přispěl k tomu, že obhájce titulu ještě nevypadl z bojů play-off. Po utkání poskytl zkušený obránce rozhovor deníku Právo, ve kterém popisuje klíčové okamžiky zápasu, a věří, že jeho mužstvo uspěje i na ostravském ledě.

 

Sport.cz

Jak vám bylo v 15. minutě zápasu, když Vítkovice vedly 2:0?
Hrozně. Byli jsme v té chvíli úplně na dně a měli nůž na krku. Projevila se ale vnitřní síla týmu, rychle jsme vyrovnali a vrátili se zpátky do zápasu. To nás postavilo na nohy a ve zbytku střetnutí jsme byli lepším týmem. Moc pomohli skvělí fanoušci.

Váš klíčový gól na 3:2 byl trochu kuriózní...
Je to tak. Pokusil jsem se nahodit puk z takřka nemožného úhlu před vítkovickou branku a Pinc si ho srazil za brankovou čáru. Štěstíčko se nás tentokrát konečně drželo. Platí to o mé a zejména Zubíčkově brance na 2:2. To byl čtyři vteřiny před koncem první třetiny zřejmě klíčový okamžik zápasu. Pinc tentokrát nebyl tak jistý.

Pořád jsou ale blíž finále vítkovičtí hokejisté...
Je to tak. Já ale věřím, že nás vydřená výhra zvedne. Vítkovické může mrzet, že promarnili velkou příležitost na ukončení série. Jsem přesvědčen, že k šestému utkání do Ostravy jedeme s psychickou výhodou.

Věříte tedy, že ve středu na širokém kluzišti v Ostravě uspějete?
Samozřejmě. Jinak bychom tam nemuseli ani cestovat. Vítkovičtí budou doma pod obrovským tlakem vyprodané haly. Diváci je budou hnát dopředu. Toho bychom měli využít. Moc rádi bychom se vrátili ještě k sedmému střetnutí.

Čestmír Folk, Igor Bruzl, Sport.cz, Právo

Zrušit


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..