Rubriky:

Tipsport extraliga

Hradec Králové prodloužil smlouvy s Šimánkem a Vydareným

30. prosince 2013 19:01 - Hradec Králové

Vedení hokejistů Hradce Králové prodloužilo kontrakty s útočníkem a zároveň kapitánem týmu Jiřím Šimánkem a s obráncem Reném Vydareným. Oba mají nově hájit barvy Východočechů minimálně do dubna 2016. Divákům to před pondělním utkáním 34. kola extraligy proti Kometě Brno sdělil předseda představenstva Miroslav Schön.

 

Pavel Němeček, ČTK

Oběma hráčům se stejně jako celému týmu Mountfieldu, jenž se usadil na druhé příčce tabulky za suverénem ligy Spartou, po přesunu z Českých Budějovic daří. Pětatřicetiletý Šimánek nasbíral v dosud odehraných 33 zápasech stejný počet bodů díky 19 gólům a 14 nahrávkám, což z něho dělá nejproduktivnějšího hráče klubu. O tři roky mladší Slovák Vydarený je se 16 body (4+12) z téhož počtu utkání jeho nejproduktivnějším zadákem.

Ukaž, že rozumíš hokeji. Vyzvi ostatní na souboj a vyhraj iPhone 5. Hraj Fantasy hokej!

"Jsme velmi rádi, že se nám podařilo podepsat smlouvu s oběma hráči, kteří jsou platní pro naše A-mužstvo. Jiří Šimánek potvrdil roli lídra, je skvělým kapitánem a vůdčí osobností, což se potvrdilo i nominací do národního mužstva. René Vydarený je pak velmi zkušený obránce, jenž tráví na ledě nejvíce času z našich obránců," uvedl na klubovém webu generální manažer klubu Aleš Kmoníček.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..