Litvínov - Kladno 4:2Litvínov zůstává ve skupině o umístění stoprocentně úspěšný

8. Majdan 1 : 0
17. Martynek 2 : 0
29. Majdan 3 : 0
38. Rudovský 3 : 1
57. Rudovský 3 : 2
60. Trávníček 4 : 2

Hokejisté Litvínova porazili Kladno, ve skupině o umístění zatím neztratili ani bod.

Skóre otevřel v osmé minutě skóre z dorážky Majdan. Poté hráli domácí dvojnásobnou početní výhodu celé dvě minuty, ale Kladno se ubránilo. V závěru třetiny navýšil skóre Martynek, který chytře tečoval Gulovu nabídku.

V 29. minutě se podruhé v zápase a celkové popáté ve skupině trefil Majdan. Hosté mohli snížit po Nechvátalově chybě, kdy puk letící přes půlku hřiště domácí gólman podcenil, ten mu vypadl z výstroje, naštěstí pro něho se ale kutálel mimo branku. Rytíři se dočkali až v 38. minutě, kdy snížil Rudovský.

V 44. minutě Rudovský nevyužil trestné střílení. Na rozdíl jediné branky hosté snížili v 57. minutě, prosadil se opět Rudovský při hře v šesti proti čtyřem. To však bylo ze strany Středočechů vše. Při závěrečné power play ještě skóroval Trávníček a upravil na konečných 4:2.

4. kolo skupiny o umístění v hokejové extralize:
HC Verva Litvínov - Rytíři Kladno 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Majdan (Laš, Jurčík), 17. Martynek (Gula), 29. Majdan (Laš, Jurčík), 60. Trávníček (Lukeš) - 38. Rudovský (Dalecký, Eberle), 57. Rudovský (Eberle, Kolářík). Rozhodčí: Lacina, Turčan - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 6:5, navíc Ručinský (Litvínov) 10 min. Využití: 2:2. Diváci: 695.
Litvínov: Nechvátal - Stříteský, Zeman, Gula, Chaloupka, Posmyk, Pavlík - J. Černý, Hübl, Lukeš - Martynek, Trávníček, Ručinský - Majdan, Jurčík, Laš. Trenéři: Rulík a M. Hořava st.
Kladno: Cikánek - Bunda, Černošek, Kolářík, P. Hořava, L. Procházka, Gutwald - Šilhavý, Zagrapan, Havlíček - Strnad, Lukáč, Bílek - Rudovský, Patera, Eberle - Dalecký, Machač, Bajaruns. Trenéři: Čelanský, Neliba a Zajíc.