Rubriky:

Tipsport extraliga

Vítkovice dostaly od disciplinárky dvě pokuty, zaplatí 80 tisíc

25. března 2014 14:42 - Praha

Vítkovice dostaly od disciplinární komise hokejové extraligy dvě pokuty za provinění při třetím a čtvrtém zápase čtvrtfinále play off proti pražské Spartě. Za neoprávněný vstup člena představenstva klubu a viceprezidenta hokejového svazu Aleše Pavlíka do kabiny rozhodčích při třetím duelu zaplatí pokutu 30 000 korun, za napadení rozhodčího Vladimíra Šindlera jedním z diváků po následném utkání 50 000 korun.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Pavlík navštívil kabinu rozhodčích o přestávce mezi třetí třetinou a prodloužením sobotního zápasu. Porušil tím soutěžní a disciplinární řád Českého svazu ledního hokeje.

Vítkovice si po utkání oficiálně stěžovaly na výkon hlavních arbitrů Milana Mináře a Antonína Jeřábka. Komise rozhodčích uznala, že se oba zkušení sudí dopustili ve třetí třetině dvou závažných chyb. Vyrovnávací brance hostujícího Petra Tona předcházel faul Tomáše Rolinka, obránce Jan Piskáček měl být poté za faul na Romana Szturce vyloučen na pět minut.

O den později jeden z fanoušků napadl rozhodčího Šindlera při odchodu do šaten a udeřil ho pěstí do přilby. Podle zápisu o utkání policisté zjistili divákovu totožnost.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..