Hokejisté Slavie rozstříleli Záhřeb, znovu vyhrála i Sparta

Hokejisté Slavie vyhráli i třetí přípravné utkání, v němž rozstříleli účastníka Kontinentální ligy Medveščak Záhřeb 5:0. Svůj druhý zápas zvládla také Sparta, která si poradila s Eisbären Berlín 3:2 po samostatných nájezdech.

Hokejisté Slavie se radují z gólu.

Za Slavii poprvé nastoupil navrátilec Tomáš Vlasák a na jasném vítězství se podílel dvěma góly a asistencí. Dvě přihrávky zaznamenal jeho spoluhráč z útoku Jaroslav Bednář, Pražané vedli 5:0 už ve 34. minutě. Stejně jako v úterním duelu s Libercem udržel brankář Dominik Furch čisté konto.

Sparta proti Eisbären dvakrát dotahovala jednobrankové manko. Skóre zápasu otevřel už ve 3. minutě český útočník Petr Pohl, který odešel do Berlína z Karlových Varů. Vítězství nad sedminásobným německým mistrem Spartě zařídil v rozstřelu Martin Réway, který předtím asistoval u branek Lukáše Cingela a Marka Ďalogy. Cingel navázal trefou na své čtyřgólové představení ze středečního utkání s Českými Budějovicemi.

Přípravná hokejová utkání:
HC Slavia Praha - Medveščak Záhřeb 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
Branky: 16. a 28. Vlasák, 7. Štich, 29. Doležal, 34. Biezais.
Přípravné hokejové utkání v Litoměřicích:
HC Sparta Praha - Eisbären Berlín 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Branky: 18. Cingel, 52. Ďaloga, rozhodující sam. nájezd Réway - 3. Pohl, 47. Mulock.