Rubriky:

Tipsport extraliga

FANTASY: Hráči Litvínova jsou ve skvělé formě! Ručinský vede kanadské bodování

26. září 2014 12:31

Dnešním duelem mezi Třincem a Plzní bude zahájeno třetí kolo Fantasy extraligy. Jediným neporaženým týmem zůstává Litvínov. O dva body méně mají Vítkovice a na bronzové příčce se nachází Oceláři z Třince. Největší překvapení se nachází na samém dně tabulky, kde se krčí minulí mistři – PSG Zlín, v této sezóně zatím nezískali ani jeden bod.

 

Velký podíl na dosavadní neporazitelnosti Litvínova má Martin Ručinský. Držitel zlaté olympijské medaile z Nagana zaznamenal během pěti zápasů 3 góly a 6 asistencí. S devíti body vévodí tabulce produktivity před třineckým Zbyňkem Irglem.

Fantastický výkon předvedl v posledním zápase proti Kometě. Ručinský k výhře Litvínova přispěl třemi asistencemi a jedním gólem. „Nevím, čím to je, že jsme na čele ligy. Ani nesleduji tabulku. Liga teprve začala, máme stále na čem pracovat a co zlepšovat. Nesleduji statistiky, zajímá mě jen výhra týmu," prohlásil Ručinský.

Ručinský tabulku nesleduje

Svým dílem ke spanilé jízdě Litvínova přispěl i brankář Pavel Francouz, který měl výtečnou formu především v úvodních zápasech sezóny. Zatím nastoupil ve všech pěti utkáních, během nichž kryl 150 ze 158 střel a udržel jednou čisté konto. Jeho úspěšnost zásahů činí 94.94%, což jej řadí na třetí místo za Šimona Hrubce z Třince a Vladislava Habala z Karlových Varů. Oba brankáři odchytali o jeden zápas méně než Francouz. Hrubcův průměr na jeden zápas je výborných 1,18 gólu.

Litvínov cestuje v pátek do Hradce Králové, kde se střetne s domácím Mountfieldem, vedeným Jaroslavem Kudrnou. V neděli se utkají s posledním Zlínem. Udrží svou neporazitelnost i během třetího kola Fantasy extraligy?

fantasy
Fantasy liga hokej

Zrušit


Časová osa: Tipsport extraliga

Filtr článků - Tipsport extraliga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..